2737
2739
عنوان

خانمایی که تجربه بچه داری دارن یه سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 43 پست
ای وای نهههه    

تازه بزرگ باشن هم ممکنه اگه بچه دار بشین دوباره اونا باز دستشویی کنن. مدل بچس انتقام میگیره اینجوری. فقط اصلا نبود که بچه گیج میشه نمیدونه دستشویی کنه الان خوبه یا اشکال داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه بزرگ باشن هم ممکنه اگه بچه دار بشین دوباره اونا باز دستشویی کنن. مدل بچس انتقام میگیره اینجوری. ...

اره درسته من اشکال کارم همینم هست که دو روز توی هفته خونه بابام هستم وکاملا کارشو توپوشک میکنه خونه کسی هم بریم پوشکه برای همین گیج شده طفلی

2731
اره درسته من اشکال کارم همینم هست که دو روز توی هفته خونه بابام هستم وکاملا کارشو توپوشک میکنه خونه ...

نکن این کارو دو هفته خونه بمونی یاد میگیره. گناه داره بچه. وقتی میگه هم بهش جایزه بده تا تشویق بشه

من پسرمو دو سال و نیمگی از پوشک گرفتم . اصلا نه من اذیت شدم نه بچه . خیلی راحت بود.

دخترمم الان حدود ۲۰ ماهشه فعلا نمیگیرم تا وقتش برسه 😊

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2740
دكتر به من گفت زير ٣ سال اگر بگيري ممكنه در آينده مشل مثانه پيدا كنه

منم اول تلاش کردم دیدم نمیتونه.

رفتم با روانشناس مشورت کردم. و با یه کارشناس ارشد زیست که از دوستامه. آخه برادزادمو که پسره و دو ماه کوچیکتره زودتر گرفتن. منم فکر کردم داره دیر میشه بچه رو مجبور میکردم.

دکتره بهم گفت اینکارو نکن. بچه خودش به مرحله ای میرسه که دیگه تمایلی به پوشک نداره و درخواست میکنه که پوشک نمیخوام. در صورتی که بچه من با وجود اینکه واقعا هوشش خوبه. الان حتی نمیگه پی پی کرده. خودم باید بفهمم.

گفت اگه ادامه بدی سالها شب ادراری میگیره. 

دختر من چند روزی که میخواستم از پوشک بگیرمش فقط گریه میکرد و با هیچی گول نمیخورد. که دکتر گفت بچه رو اصلا نبایدگو ل زد. بالاخره همه ی بچه ها از پوشک گرفته میشن. 

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
منم اول تلاش کردم دیدم نمیتونه. رفتم با روانشناس مشورت کردم. و با یه کارشناس ارشد زیست که از دوستام ...

آره بابا عجله نكن و الكي خودتو حرص نده ، زمانش كه برسه خودش همكاري ميكنه. اگر اصرار كني و به زور مجابش كني هم شب ادراري ميگيره هم اعتماد به نفسش مياد پايين هم براي لج كردن دستشوييش رو نگه ميداره و مشكل مثانه پيدا ميكنه خدايي نكرده. هربچه فرق داره . بچه جاري من ١ سال و نيمش بود از پوشكش گرفتنش ولي دختر من ١٩ ماهشه ميدونم حالا حالاها همكاري نميكنه. واسه همين قبل ٣ سال اصلا تلاشي هم نميكنم. 

به نظر من از پوشك گرفتن سختترين مرحله ست . 

آره بابا عجله نكن و الكي خودتو حرص نده ، زمانش كه برسه خودش همكاري ميكنه. اگر اصرار كني و به زور مجا ...

دقیقا.

منم فکر میکنم خیلی سخته و از نظر روانی خیلی باید مواظب بچه ها باشیم.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
دوسال ونیمه بود چه مدت طول کشید تا یاد بگیره

از روزی که پوشکش رو نبستم همکاری کرد . روزای اول خودم ساعتی یه بار میبردمش . و بعد از جیش کلی ذوق میکردم و تشویقش میکردم . اونم خوشش میامد . و همراهی میکرد .  حدود یه ماه تا جا بیفته فقططط شبا واسه خواب پوشکش میکردم تا قشنگ کنترلشو بدست بیاره و بعد هم شبا هم دیگه پوشک نبستم .

اینکه زودتر اقدام کنی و بچه آمادگی نداشته باشه خیلی بده . مادر عصبی میشه سر بچه داد میزنه و دعوا میکنه و بچه هم استرسی میشه و لج میکنه  

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...