2737
2739
عنوان

سلام دوستا کسی قرص ال کارنیتین استفاده کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 25 پست
ال کارنتین زمانی اثر میکنه که ضربان قلبت بالا بره  مثل تمرینات هوازی و اینا  در غیر این ...

پس توش شیشه نیست یکی از دوستان گفته داخلش شیشه هست

دوست دارم مردم با هم مهربون باشند .از این همه خشم میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ولی من شنیدم 36 تومن

اون ایرانی گلم البته اثرش خوبه.من چون ورزش حرفه ای میکنم خارجی میخورم دوزش بالاتره میتونم بسوزونم اما اگر میخوای پیاده روی کنی و در حد ورزش تو خونه ایرانی بخر 

درگیر عشق تو شدم تو که خواب و خیال شبامی.قید همه چیز و زدم واسه اینکه الان تو باهامی.هر چی تو دنیاس به کنار تو تموم چیزی که میخوامی.وقتی بهت خیره میشم چشمام از تو سیر نمیشن.رویای شب های منی تو همونی که عاشقشم.زندگی بی تو واسه من خیلی سخته حتی تصورشم.هر جا که باشی تو فکر توام حس میکنم  پیش منی.باور قلبم اینه که ما تا اخرش مال همیم.ماه قشنگ شبام.مثل یه خوابی برام.........
پس توش شیشه نیست یکی از دوستان گفته داخلش شیشه هست

گلم از داروخونه معتبر بخر .نه بابا شیشه کجا بود

درگیر عشق تو شدم تو که خواب و خیال شبامی.قید همه چیز و زدم واسه اینکه الان تو باهامی.هر چی تو دنیاس به کنار تو تموم چیزی که میخوامی.وقتی بهت خیره میشم چشمام از تو سیر نمیشن.رویای شب های منی تو همونی که عاشقشم.زندگی بی تو واسه من خیلی سخته حتی تصورشم.هر جا که باشی تو فکر توام حس میکنم  پیش منی.باور قلبم اینه که ما تا اخرش مال همیم.ماه قشنگ شبام.مثل یه خوابی برام.........
2740
به باروری چه ربطی داره

باعث تحرک اسپرم میشه