2737
2739

با دوتا بچه 6و2ساله پدرشوهر مادرشوهر پیرم رو بردیم رفتیم مشهد 70ساله و80ساله نم گفتم ثوابه یک زیارت بکنن ازکجا معلوم سال دیگه باشن بماند با دوتا بچه کوچیک  حتی نتونستم یک زیارت بکنم وشوهرم همش حواسش به پدرمادرش بود گم نشن یک روز تو هتل رفتم رو تخت بچمو شیر بدم شوهرم به مامانش گفت بیا پاهامو بمال درد اومده همونجوری که پاهای شوهرم رو میمالید به شوهرم گفت زنت ماساژت نمیده یک زن بگیر مشت ومالت بده من مخم سوت کشید شوهرم برگشت بهش گفت نه نه چرا چرت وپرت میگی

خدایا بابت همه داده هایت شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خواست به تو که عروسش بودی ثابت کنه که هرچه قدر که بهش محبت کنی اون بازم برات فقط مادرشوهری میکنه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

چه ننه پر رویی

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2706