2733
2734
عزیزم چیزای تقویتی اصلا خودسر مصرف نکن. خطرناکه. ایشالا ک دوقلوها سالم باشن وزنشون بعدا هم میشع کا ...

مرسی سلامت باشی .ولی خب من که 40هفته زایمان نمیکنم اختمالایا38یا37زایمان کنم تااونموقع وزن میگرن خوب؟

خدایا خانواده ی چهارنفره مو ازبدی حفظ کن...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
همینا کافیه،پتوی نوزادم بردار

من فکر میکردم فقط سرهمی ببرم براشون و پتو کافیه 

یعنی کمه؟اگه سرهمی و کلاه و دستکش ببرم و پتو دیگه چی نیازه؟

2738
سلام خانوما قبل از سزارین آرایش میشه کرد؟یعنی میشه باآرایش رفت اتاق عمل؟اشکالی نداره؟

سعی کن بعدش یکی ارابشت کنه ..‌.خواهر من لاکم زده بود ولی پاکش کردن چون‌گفتن ناخون ها یکی از جاهایی هستش که کمبود اکسیژن فهمید...

تیکر تولد دوقلو هامه خدایا شکرت به خاطر این نعمتی که هم دادی

فک کنم منم چون دوقلو هستم باید سزارین کنم..خواهرهای من که هردو سزارین کردن خیلی راضی بودن هردو هم بی حسی ..دکترا الان بی حسی بیشتر از بیهوشی قبول دارن...برا خود ادمم بهتر چون بعد بیهوشی بلافاصله دردا شروع میشه ولی تو بی حسی هنوز بعد چند ساعت بی حسی و درد نمیفهمی ...بعدش حتما چیزهای کافئین دار باید خورد..زیاد حرف نزد و سر تکون نداد..‌

تیکر تولد دوقلو هامه خدایا شکرت به خاطر این نعمتی که هم دادی
فک کنم منم چون دوقلو هستم باید سزارین کنم..خواهرهای من که هردو سزارین کردن خیلی راضی بودن هردو هم بی ...

من کمرم مشکل داره میترسم بدتر شم با بی حسی

عزیزم من روز قبل از سز اجیل خورده بودم بعد از عمل معذرت میخوام دلم کار نمیکرد خیلی سختم بود .تو حواست باشه

راستی پرستار که اخر کار اومد بانداژ بخیه هام رو عوض کنه پاهام رو تو دلم جمع کرده بودم، پرستار احمق نگفت پات رو دراز کن.بعد تا دو روز موقع راه رفتن بخیه هام خیییلی اذیت میکرد .بعد که مویع دوش گرفتن بازش کردم دیدم چقد راحت شدم