2733
2739
عنوان

قالیشویی خوب توی تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 69460 بازدید | 148 پست

سلام من رو فرشام خیلی حساس بودم به توصیه یکی از دوستانم فرشامو که دستی تبریز وپر از لک بود دادم به قالیشویی اقدسیه امروز برام اوردن انصافا فرشام خیلی تمیز شده من اقدسیه را معرفی میکنم اینم شمارش 22456565                                                                                                                                               88605221

من فرشامو روشن خریدم بعداز تولد دخترم فرشام خیلی کثیف شده بود شوهرم با قالیشویی اندرزگوو تماس گرفت او ...

ممنونم که قالیشویی اندرزگووورامعرفی کردید منم فرشهای دستی وماشینی رابهشون دادم امروز برام اوردن ازشستشوی تمیز وتحويل به موقه راضيم واز همه بسیار منصف کاملا معقول وبدون هر گونه هزینه تراشی غیر واقعی که اکثر ارایه دهندگان انجام میدن اینم تلفنی که من ازشون دارم                               22291775                                                                                                                                                                                                     44634282

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام توي تهران قاليشويي هاي زیادی هست من فرشام گل ابریشم بود خیلی استرس داشتم با تحقیقات زیادی که از سایتا واتحادیه کردم دیدم از اندرزگو زیاد تعریف کردن و هم مورد تایید اتحادیه هست  با سلام و صلوات فرشامو بردن  امروز برام اوردن واقعا کارشون عااااااای منم راضیم وتبریک میگم به مجموعه اندرزکو برای داشتن پرسنل خوب ووظیفه شناسشون در ضمن من با شعبه غربشون تماس گرفتم 4463428

2731
قالیشویی ونک خیلی عاااالیه👌👌 من چند روز پیش به توصیه یه فرش فروش که قالیشویی ونک رو بهم معرفی کرد ...

منم تعداد ده تخته فرش دستبافت گل ابریشم دادم به قالیشویی ونک برای شستشو و ترمیم ریشه ها و لکه برداری

واقعا راضیم از کارشون بی اغراق میگم به نظر من قالیشویی ونک یکی از بهترینهاست چون مدیریت و کارکنان معتهد و مجرب این مجموعه را اداره میکنند .من اینجا رو توصیه میکنم به دوستان شمارشم میذارم.۸۸۶۴۲۲۱۲

سلام توي تهران قاليشويي هاي زیادی هست من فرشام گل ابریشم بود خیلی استرس داشتم با تحقیقات زیادی که از ...

مرسی عزیزم عاااااااااای بود پشنهادت منم راضیم قالیشویی اندرزگو یکی ازبهترینهاس

قالیشویی ساوین عالیه 

من شهریورماه به سفارش دوستان توی همین سایت برا اولین بار بعدعروسیم چندتا فرش دستباف وماشینی سپردم بهشون جهت شستشو خیلی راضی بودم شمارش توسایتش هست همه جای تهران شعبه داره 

از نظر من کار قالیشویی ونک خوبه .فرش ها رو سالم و خیلی تمیز تحویل میدن.مخصوصا دستبافتو عالی میشورن

در ابتدا ترس از رنگ دادن فرش های دستبافتم داشتم خدا شکر اونرو هم عالی و خوب شستن خدمات این قالیشویی نسبت به دیگر قالیشویی های تهران به نظر من بهتره

همه چیز بسیار عالی و زمان بندی دقیق بود.

شماره تماس هایی که روی کد اشتراکم موجوده رو براتون میذارم.    ۸۸۶۴۲۲۱۲

شعبه غرب.۴۴۲۱۵۷۴۹

شعبه شمال.۲۲۹۰۲۵۴۵

شعبه شرق.۷۷۹۰۵۸۶۳

2740

قالیشویی آبرنگ خیلی خوبه.

من چند ساله فرشای خونه خودمو و مادرمو میدیم اینجا خیلی از تمیزی کارشون راضی هستیم هر کدوم از دوستام و فامیلامو معرفی کردم اونا هم راضی بودند چند تا از شماره هاشو میذارم.همه جای تهران شعبه داره.۸۸۸۶۶۱۴۹

۴۴۸۴۷۵۱۱    

۲۲۴۰۴۵۹۶

۷۷۵۴۶۷۴۷

منم قالیشویی ابرنگ رو پیشنهاد میکنم.

چند وقت پیش دوستم معریفیشون کرد منم فرشهای دستبافت و ماشینیمو برای شستشو و خدمات ترمیم شیرازه و ریشه دادم بهشون .خیلی راضیم از کارشون .به نظر من آبرنگ یکی از بهترینهاست .شمارش تو سایتش هست بازم شمارشو میذارم.۲۲۴۰۴۵۹۶       ۴۴۶۲۰۱۵۶

منم قالیشویی ابرنگ رو پیشنهاد میکنم. چند وقت پیش دوستم معریفیشون کرد منم فرشهای دستبافت و ماشینیمو ...

ممنون بابت معرفی قالیشویی ابرنگ .

منم فرشامو دادم بعد از ۳روز خیلی تمیز با بسته بندی شیک تحویلم دادن.واقعا کیفیت کارشون عالیه.دفه قبل دادم یه قالیشویی اسمشو فراموش کردم ولی فرشامو خوب نشسته بود و چروک کرده بود ولی این دفه که دادم ابرنگ خیلی راضیم .فرشامو خیلی تمیز و اتو کشیده تحویلم دادن.

تلفنش.۴۴۸۴۷۵۱۱      ۸۸۸۶۶۱۴۹

با سلام و خسته نباشید به دست اندرکاران نی نی سایت.

ازاین که چنین امکانی رو برای معرفی بهترین قالیشویی مناطق مختلف تهران را ایجاد کردید تا دیگر افراد که قصد دارند قالیشویی خوب رو انتخاب کنند از این طریق به هدف خود برسند.

بسیار سپاس گذارم و خوشحالم که دیدگاه و نظرمو به اشتراک میذارم.

من به دنبال یه قالیشویی عالی توی تهران بودم که با پرسش از یک اقوام نزدیک به این نتیجه رسیدم قالیشویی ونک از نظر کار بسیار عالیه و البته بهترین قالیشویی تهران از نظرمردم توی سایت نی نی سایت قبلا تعریفشو شنیده بودم.

منم فرشهای دستبافت و ماشینی ابریشمی مو دادم .از نظر کیفیت خیلی (ترو تمیز بدون هیچ اسیب دیدگی ) تحویل گرفتم و خیلی راضی هم هستم.

اینم شماره تماس قالیشویی ونک .

۸۸۶۴۲۲۱۲

۴۴۲۱۵۷۴۹    

۲۲۹۰۲۵۴۵

2706