2737
2739

سلام 

هی هی

بعد از کلی کار و بشورو بساب خیر سرم یه چایی ریختم  نشستم هنوز یه قُلپ نخورده بودمو گلوم ترنشده بود که یکی از پسرا اومد سمتم، گفت: مامان موقع بچگیات کلانترم بود؟!!! یعنی با گاری اینور اونور میرفتی؟؟؟😐

ازاسبا نمیترسیدی؟!😑

گفتم نه پسرم برو عقب تر !! اسب چیه کلانتر کدومه ؟!من عصر دایناسورا زندگی میکردم!!!

نگین خُب

یُخده بصبرین الان میگم بقیه شو

بفرمایید یه   فنجون خبررر داااغ😊😊

اقای همسرکه طبق معمول جلوی تی وی لم داده بود ، زد زیر خنده!!  قشنگ‌دیدم چشاش برق زد 😒

شروع کرد که : پسرم مامانت واسه خودش کماندوییه  قدیما بچه ها ی  دایناسورو شکار میکرد رامشون میکرد می بست به گاری!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اقای همسرکه طبق معمول جلوی تی وی لم داده بود ، زد زیر خنده!!  قشنگ‌دیدم چشاش برق زد 😒 شروع کر ...

😂😂😂😂😂

شوه ت همیشه اینقدر بانمکه یا شما بامزه تعریف میکنی؟؟

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
اقای همسرکه طبق معمول جلوی تی وی لم داده بود ، زد زیر خنده!!  قشنگ‌دیدم چشاش برق زد 😒 شروع کر ...

وااای😂😂😂😂😂😂😂

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊
2738

پسر دیگه م با چشای گشاد زل زده بود به من به همین سوی گوشی یه قدمم عقب برداشت! اون یکی که  جانور شناسیه واسه خودش گفت نه بابا اونا حتما تمساح یا کروکودیل بودن چونکه دایناسورا قبل بوجود اومدن انسانا منقرض شدن:)

بابای بچه ها گفت اره پسرم اونا شبیه تمساح بودن فقط یخورده  بزرگترو روپاهاشون وایمیستادن! 

یه روز من وسط جنگل ماهیگیری میکردم یکی ازاونا حمله کرد بهم!! مامانت یهو ازپشت درختا پریدبیرون  منو نجات داد! منم دیدم بسکه مادرت قوی و خَشنِ،  همه ی مردم ازش میترسن و دوری میکنن  و توی  جنگل تنها مونده !دلم واسش سوخت باهاش ازدواج کردم که تنها نباشه! غش غش واسه منم ریسه میرفت!!!

پسرام که ازخودش بدتر :(

خدا هرچی میخوای بهت بده.کاشکی همه چیزو همه به نظر طنز میدیدن😁😁😁😁

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.

من دلم دختر میخاددددد 

۳به۱ بودن خیلی سخته روز بروزم اوضاع وخیم تر میشه

اینکه بخام سومین بچه رو به امید دختر بودن بیارم بده آیا؟ گناهه؟ چرا همه میزنن توسرم که چقده خری تو نکن اینکارو خب منم میخام مگه چیه😕

2706