2733
2734
عنوان

دکتر برای بیش فعالی

| مشاهده متن کامل بحث + 28862 بازدید | 70 پست
تو همدان دکتر خوب میشناسید؟؟؟ اینا هم خودشون نهاوندن. ولی چون کسی رو نمیشناسن گفتم بیان تهران بلکم ...

دکتر لیلا جهانگرد متخصص روانپزشکی و کودک 

و اتفاقا بیشتر مراجعاتش کودکان بیش فعاله  

کلینک امام خمینی باید برن ببینن چه روزایی هست و دفترچه رو ساعت ۲ بذارن تا عصر نوبتشون شه

ترسم کزین چمن نبری آستین گِل کز گلشنش تحملِ خاری نمی‌کنی
یادگیریش چطوره ؟ وقتی ازش میخواین کاریو انجام بده توی مهد به حرف مربی گوش میده؟ میتونه ساعت طولانی ...

مهد کودک که نمیره.

پیش دبستانی میره که من نمیدونم چجوریه اونجا...

ولی تو خونه اصلا قصه گوش دادن که هیچی، حتی تو گوشی هم که میخواد بازی کنه، حتی یه ثانیه هم با آرامش بازی نمیکنه.

یا راه میره، یا میپره اینور اونور وسطش...

اصلا نشسته من ندیدمش.

حتی سر سفره هم همش وول میخوره و میره و میاد.

غذا خوردنشم کلا دو مین طول میکشه.

مثل قرقی میخوره میره.

تو رو خدا لایک نکنید.ممنون.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهد کودک که نمیره. پیش دبستانی میره که من نمیدونم چجوریه اونجا... ولی تو خونه اصلا قصه گوش دادن که ...

احتمال خیلی زیاااد بیش فعاله و باید پیگیری شه اما خوب میشه نگران نباشین 

2731
اوه  پدرمادر جدا شدن پس؟؟؟

هنوز جدا نشدن.

ولی خب مامانش از نهاوند ول کرده رفته کرج خونه مامانش اینا.

الان یک سال بیشتره.

کلا هم ۲۰ روز تو این مدت بچه پیشش بوده.

من تا حالا ندیدمش والا...

ولی دلم برا اون بچه میسوزه.

همش باید سرزنش بشنوه.

بعدم خطرناکه خب...

اصصصصصصصلا هیچ فکری تو ذهنش نیست.

مگر واسه خرابکاری.

اصلا با عواقب کارش فکر‌نمیکنه.

اگه یکی جلوش با تفنگ بمیره هم باز تفنگه رو که بگیره دستش، احتمالش زیاده که به سمت خودش شلیک کنه

دکتر لیلا جهانگرد متخصص روانپزشکی و کودک  و اتفاقا بیشتر مراجعاتش کودکان بیش فعاله   کلی ...

مرسی عزیزم.

دستت درد نکنه.

پس توبه مطمئن؟؟؟

خیلی خوبه تهرانم نخواد بیان.

فقط بچه یکم آروم بگیره.

احتمال خیلی زیاااد بیش فعاله و باید پیگیری شه اما خوب میشه نگران نباشین 

آره مامان من دوبار دیدتش.

کلا سه روز.

میگه حتتتتما بیش فعاله.

مشخصه ازش.

اگرم اسمش این نباشه، یه مشکلی هست.

بچگی نیست، یه مشکلی هست.

ذره ای فکر‌ نمیکنه به کاری که میکنه.

نمیدونید هر دفعه میبینمش، یا حالشو میپرسم، دلم‌کباب میشه واسش...

بهش میگن حسین اذیت کار...

هنوز جدا نشدن. ولی خب مامانش از نهاوند ول کرده رفته کرج خونه مامانش اینا. الان یک سال بیشتره. کلا ...

دقیقاااا سطح انرژی خیلی بالاست نمیفهمی چیکارش کنی 

من یکساله تحت درمانم حالا وقتی دارو میخوری البته الان که یکسال شده و دارو اثرشو روی  بدنم تثبیت کرده بخوامم نمیتونم ازون حرکاتای انتحاری بزنم حس میکنم قرصا مثه یه پلیس جلومو میگیرن 

امیدوارم مامانش دلش به  رحم بیاد شاید اگه بفهمه بچش داره دارو میخوره برگرده 

ولی خوب میشه نگران نباشین 

2738
مرسی عزیزم. دستت درد نکنه. پس توبه مطمئن؟؟؟ خیلی خوبه تهرانم نخواد بیان. فقط بچه یکم آروم بگیره.

بله استادیار دانشگاهه خیالتون راحت

دقیقاااا سطح انرژی خیلی بالاست نمیفهمی چیکارش کنی  من یکساله تحت درمانم حالا وقتی دارو میخوری ...

والا مادرشوهرم اینا میگن، نوزاد که بوده رودش مشکل پیدا کرده، بیمارستان بستری شده بوده و عمل کرده، ولی مامانش نمیرفته پیشش بمونه.

اصلا من تو کفش موندم.

فقط خدا کنه سرش به سنگ‌بخوره و برگرده سر خونه زندگیش.

شما چند سالته؟؟؟؟

تا یه سال پیش که قرص نمیخوردی هنوزم اینجوری بودی؟؟؟؟

والا مادرشوهرم اینا میگن، نوزاد که بوده رودش مشکل پیدا کرده، بیمارستان بستری شده بوده و عمل کرده، ول ...

من ۳۱ سالمه 😂😂😂😂 بیش فعالی در بزرگسالی فرق میکنه  عدم تمرکز  تموم نکردن کارها حالا همون شیطنت و اینکه برای من بهدخاطر ژنتیکم هم تبدیل به بیماری دوقطبی شد  اگه درمان نشه نمیتونه درس بخونه نمیتونه کاریو که شروع کرده تموم کنه بی ملاحظخ میشه عصبی مبشه بینهایت فراموش کار میشه

سلام دکتر مهسا ساداتی عالیه، دختر ۴ ساله من مشکوک به اوتیسم بود که بعد کلی مصرف قرص و داروی شیمایی،

یکی  از دوستام خانم دکتر ساداتی رو به من معرفی کرد ایشون چون تخصصشون کودک هست با تستهای مختلف و بازی درمانی خدا رو شکر بیماری دخترم رو کنترل و العان خیلی بهتر شده 

از دوستانی که فرزندشون مشکوک به اوتیسم و یا بیش فعالی و یا هر اختلال دیگه ای که دارند، ایشون عالی هستند در ضمن کلینیکشون غرب تهران (شهر آرا) وشماره کلینیک ۸۸۲۶۷۰۴۰ و۸۸۲۶۷۰۶۸ و نمیدونم کارم درسته یا نه ،شماره موبایل ایشون۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸ است اگه با خودشون هماهنگ کنید زودتر وقت میدن در ضمن دوستان ایشون تاکیدشون این هست هرچه سن کودک کمتر باشه درمان سریعتره 

من خواستم تجربه خودم رو با دوستان در میان بگذارم شاید مفید باشه.

2706