1147
44

شنیدیم که میگن سلامتی بالاترین و بهترین نعمته. کسی هم منکر این گفته نیست. اما بارها دیده شده که بعضی زوجها بعد از شنیدن خبر جنسیت جنین، افسرده و ناراحت شدند. دلیلش می دونید چی بوده!  به همسرشون قول نوزاد پسر  داده بودند یا بالعکس.

جنسیت نوزاد برای بعضی از خانواده آنقدر اهمیت داره که ممکنه باعث از هم گسستگی بنیان یک خانواده بشه. چقدر با این تجربه از نزدیک آشنایی داشتید. برای خود شما، این موضوع تا چه حد می تونه مهم و تاثیرگذار باشه. 

خخخ

دارم دیونه میشم دارم میشکنم دیگه امیدم داره نا امید میشه اصلا باروم نمیشه فکر میکردم سریع باردار میشم اما الان یک سال و نیم اون  وسطا هم یه سقطم داشتم هنوز حامله نشدم برام صلوات بفرستین  واقعا قلبم داره درد میگیره 😔😔😔

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

892

برای من مهم نبود هیچوقت.....

🎭 به آنچه دیده ام از خلق اعتمادی نیست ، که میزنند در این شهر بر نقاب نقاب!(بزرگترین تصویر ریا در جامعه هنگامی است که به فقرا لباس‌ های کهنه و غذاهای مانده می دهیم و به ثروتمندان هدایای باارزشی که محتاج آن نیستند!)
1140

بچه اهل باشه کافیه دختر پسریش به درک مگه مهمه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻
584

گفتم خانم تهرانیم رد داده ها 😆😁😁

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
835