2733
2734
عنوان

قطره ی آهن با دوز دوبرابر

| مشاهده متن کامل بحث + 8762 بازدید | 43 پست
چی کار به قطره چکونش داری من خودم به دخترم سیدرال میدادم دکترش گفت روزی دو میل  ماهیی دو تا ل ...

وااااای خدا عوض خیر بهت بده که منو از این همه استرس دراوردی😍😍😍😍

کج کلاه خان یارمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راست میگی؟😀😀😀😀

نت یه سرچ برن مقدار آهن مورد نیاز چقدره

بعد برو مقدار آهن سیدرالم نگاه کن

معمولا برای بجه هایی که کم خونی دارند میگند سیدرال اصلا مناسب نیست دوز آهنش خیلی پایینه

2731

نه عزیزم نگران نباش. اینا گرمیه که زده. اگه کبد انزیمش بره بالا ومسمومیت باشه بدن وحشتناک دونه میزنه بیشترم رو شکم و پشت بعدشم تب میکنه استفراغ میکنه. خداروشکر چیزیش نیست.خیالت راحت باشه. اگه هم انزیم کبدش بالارفته باشه خیلی جزیی هست وخودش خوب میشه

نه عزیزم نگران نباش. اینا گرمیه که زده. اگه کبد انزیمش بره بالا ومسمومیت باشه بدن وحشتناک دونه میزنه ...

ممنونم از راهنماییت عزیزم😍😍😍

شما میدونی برای این دونه ها چیکار کنم؟ گاهی سرخ میشن، گاهی هم رنگ پوستشن

کج کلاه خان یارمه
نت یه سرچ برن مقدار آهن مورد نیاز چقدره بعد برو مقدار آهن سیدرالم نگاه کن معمولا برای بجه هایی که ...

مرسی از راهنمایی دقیقت گلم.😍😍 خیلی خوشحالم کردی، فردا اول صبح به شوهرم بگم که درست بهش قطره دادم😄😄

کج کلاه خان یارمه