2752
2734
عنوان

بیایید برای مشاوره گروهی....همین جا...هر سوالی داری بپرس.

| مشاهده متن کامل بحث + 110013 بازدید | 1834 پست
سلام من یه دختر 3 ساله دارم که همش می خواهد من و پدرش باهاش بازی کنیم و ماهم که بی حوصله همش سر این موضو ع در خانه در گیر هستیم یا سر کارتون می شینه یا هر بازی بهش میدم میگه بامن بشین بازی کن من هم بیشتر اوفات مجبورم که به کارم برسم هر چی توضیح میدهم برایش فایده ای نداره و بیشتر اوقات تلخی پیش میاد و با پدرش هم همینطور
من می دانم که بیشتر ایراداز من و پدرش هستش که حوصله نداریم باهاش سر به سر بزاریم
میشه راهنمایی کنید که چی میشه کرده؟؟؟؟
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام سارگل جان وعزیزم خیلی خوشحال شدم دیدم یه مشاور داریم خانومی اگه ممکنه کلوب بساز و منو هم دعوت کنید و من اونجا باهاتون صحبت کنم واگه کلوب بسازید در این باره خیلی خوب میشه .
سایه جان تو همین صفحه جواب دادم چند تا پست بالاتر
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2731
سارگل جون دختر من سه سالو نیمشه
بارداری خوبی داشتم .

دختر من ناخن میجوه
تازگی ها هم هی دوست داره یه چیزی رو مک بزنه مثلا دست من یا یه چیزی من مثلا اجازه بدم
چون بهش میگم هیچی رو نباید تو دهنت کنی چون کثیفه حتی دست من
رفته دندون گیر نوزادی شو پیدا کرده میگه بشور تا بخورم
یا سر قطره چکون
بیشتر هم موقع خواب دلش میخواد
یکی دو بار هم موقع خواب از روی لباس دیدم سینمو لیس میزنه و هی میخنده
بهش گفتم مگه می می میخوای
گفت نههههههههه من که بزرگ شدممممممم

میخوام بدونم با توجه به محبت زیادی که من بهش میکنم کمبود محبت داره
من همین یه دختر رو دارم و خیلی بهش توجه میکنم
برخلاف خیلی ها اصلا تا حالا نزدمش
حتی خیلی خیلی کم سرش داد میزنم
فقط گاهی که کارای خطر ناک میکنه اونم در حد عرف
پدرش هم باهاش خوبه ولی اون به صبوری من نیست
ولی اونم نزده
افتاب عزیز خودت جواب خودتو دادی ...دخترت مهد میره؟عزیزم بچه ها تو این سن هم بازی لازم دارن..برای همین بهترین فاصله سنی با بجه بعدی 20 تا 30 ماهه که این مشکلات پیش نیاد....به هر حال باید ببریش جاییکه بچه های همسنش باشن.مثل این خانه های اسباب بازی...در ضمن از این سن حداقل هفته ای سه روز روزی 2-3 ساعت بزارش مهد و بعد از چند هفته هر روز روزی 4 ساعت....
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
عزیزم دخترت تا چند سالگی شیر دادی؟
(یه مامان)هستی؟
عزیزم خیلی شیر دادی....نباید بیشتر از یک سال به بچه شیر داد البته منظورم شیر از شیشه یا سینه است...تا 5 ماهگی هم باید شیر شبها رو قطع کرد.....کلا بچه ها در دوران نوزادی باید حدود 4 الی 5 ساعت مکیدن داشته باشن.....بچه هایی که بیشتر از این زمانها مکیدن دارن مثل پستونک یا سینه یا....دچار تثبیت در این مرحله میشن که آسیب اصلی در دوران بزرگسالی خودشو نشون میده...بچه های وابسته دهانی که حالاتشون زیاده...نمیخوام حالا نگران بشی اما...حالا بگو اتاقش جداست؟