2733
2734
عنوان

بیایید برای مشاوره گروهی....همین جا...هر سوالی داری بپرس.

| مشاهده متن کامل بحث + 110015 بازدید | 1834 پست
آرامیس عزیزم وقتی بچه شرایطش مناسبه و خودش مشکلی نداره روند رفت و آمدش هم با پدرش هست و مشکلی نیست بهتره بزارید ادامه بده به هر حال این زمان خوبیه تا شما هم به برنامه های خودتون برسید نگران نباشید تا وقتی حال دخترتون خوبه (منظورم حال روانی هست) پس جای نگرانی نیست.
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
ارکیده جان ممنونم از لطفت عزیزم
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهار جان خب عزیزم همونطور که گفتید تاثیر خواهرش و بازیهایی هست که با او انجام میده بهتره با پدرش صحبت کنید آخر هفته ها و وقتایی که زمان داره با پسرتون وقت بگذرونه برن پارک و یه کم توپ بازی کنن حمام دیگه با شما نره عزیزم..کم کم روند عادی همسان سازی جنسیتی رو میگذرونه خیلی هم نگران کننده نیست ولی به هر حال بهتره پدرش بیشتر باهاش وقت بگذرونه
2731
سلام سارگل جان من پسرچهارساله ای دارم که اولا دوست دارم مقداری اجتماعی تر از این باشه در ثانی مشکلی باهاش دارم که عاجزم کرده،پسرم توی خونه وقتی تنهاییم رفتارش خوبه به حرفام تقریبا گوش میده ورابطمون خوبه اما به محض اینکه کسی خونه ما میاد یاپیش پدرش یا اینکه مهمونی میریم به هیچ وجه حرفمو گوش نمیده وغذا نمیخوره وحتی برای دستشویی رفتنش به مشکل میخورم مگر با تهدید یا وعده شاید کمی حرفمو گوش بده اما حرف پدرش رو هم گوش میده .این مساله باعث شده دیگه تنهایی نتونیم با پسرم بیرون برم ویا کسی رو به راحتی به خونه دعوت کنم چه کنم لطفا راهنماییم کنین ممنونم
ماهی جان پسرت مهد میره؟
سلام سارگل جان. باز هم منم همونطور که قبلا هم گفته بودم دو تا بچه دارم. پسر 13 ساله و دختر 4 ساله. میتونی تصور کنی بچه ای که وارد دوران بلوغ داره میشه و بچه ای که دنبال کسب استقلال هست باعث چه جنگ و جدل هایی تو خونه میشن! دو تا مسئله بشدت باعث درگیری ذهنی من شده. من برای پسرم وسایل زیادی در دوران کودکی اش خریده بودم. از هر چیزی که تصورش رو کنی. اون مقدار وسایلی که خراب نشده و بذل و بخشش نکردم، بالبطع در اختیار دخترم قرار گرفته. مثل سربازهای کوچولو، توپهای نرم، کتابهای قصه و .... باور میکنی برای تک تک این وسایل با همدیگه دعوا میکنن؟! از یک طرف به پسرم حق میدم چون 10 سال تموم یکه تاز خونه بوده و همه چی رو مال خودش میدونه. از یک طرف واقعا در توان مالی ام نیست که بخوام مجدد برای یکسری وسایل هزینه کنم. دیشب سر یک کتاب عکس حیوانات نزدیک بود همدیگه رو بزنن مورد دوم درباره دخترم هست. عروسک های بزرگ رو بغل میکنه و دور از چشم من میره روی تخت میخوابه. یعنی منظورم اینه که سعی میکنه دور از چشم دیگران باشه. باهاشون حرف میزنه و سفت بغلشون میکنه. بهش گفتم اسم عروسکت رو چی گذاشتی؟ میگه خیلی دوستش دارم، میخوام باهاش ازدواج کنم! اینکه میخواد دور از چشم دیگران اینکار رو انجام بده، من رو نگران کرده. از وقتی که میذاری سپاسگزارم.
آب جایگزین ندارد آب را درست مصرف کنیم.....
سلام خسته نباشید با عرض شرمندگی باز هم من احتیاج به مشاوره با شما دارم من و همسرم هشت ساله که ازدواج کردیم و یک پسر داریم. خیلی با هم تاهم نداریم و همدیگر را درک نمیکنیم ولی داریم با همزندگی می کنیم. زندگیمون اگه روابط جنسی رت ازش حذف کنیم خیلی سرده و حرفی برای گفتن نداریم. من خیلی دلم می خواد که شوهرمو به خودم وابسته کنم طوری که منو مثل یک همسر دوست داشته باشه و براش روزمره نباشم لطفا کمکم کتبد و راهکار بدید. سوال دیگه ایی که داشتم درمورد گزوه هایی که عضو شده در نرمافزارهای چت هست. همسر همکار زن زیاد داره و با همکار ها یک گروه تشکیل دادن که گروهی با هم حرف می زنن و شوخی می کنن. خوب من از این بابت نگران و ناراحتم. می ترسم که روابطشون بیشتر از همکاری بشه. مثلا بهش تولدشو تبریک گفتم شوهرم هم درددل کرده که اره روزای عمرم داره می گذزه بدمن اتفاق و هیجان خاصی. اونا هم دلدلریش داده بودن که تازه اوله چلچلیته واز حرفا. مت هیچ عکس العملی فعلا نشون ندادم به این موضوع خواستم ازشما مشاوره بخوام و کمکم کنید نگرانم می ترسم تو محیط کار خیلی به هم نزدیک بشن و شوهرم بیشتر از قبل ازم دور بشه ممنون از شما
من 23 سالمه ادم بلند پرواز و نترسی هستم و کمی افسرده چون به خیلی چیزایی که میخواستم نرسیدم میخوام دوباره همه چیز و از صفر شروع کنم اعتماد به نفسم اومده پایین خودمو دست کم میگیرم اینقد شکست خوردم که از تلاش کردن خسته شدم دنبال یه کار خوبم ولی تو این اوضاع سخته پیدا کردن یه جورایی سردرگمم ارزوهام و یادم رفته من کلی هدف داشتم تو زندگی ولی الان فک میکنم نمی تونم بهشون برسم واسه یه شروع دوباره و برگشتن اون شور زندگی گذشته باید چکار کنم؟ دلم میخواد مث قبل با هدف زندگی کنم و برای داشتنشون تلاش کنم
سلام من یه پسر سه ونیم ساله دارم چند روزه موقیکه بازی (به قول خودش روح بازی) یه ملافه میکشه روی سرش و خیلی معذرت میخوام آلت تناسلیش بلند میشه البته به جایی نمی ماله .در حال جیغ زدن ومثلا ترساندن ما این حالت بهش دست میده.چند بار که تکرار کرد این بازیو من متوجه شدم. حالا خیلی ترسیم..نگرانم.علتش چی میتونه باشه.من باید چکار کنم؟ ممنون از راهنمایتون
سلام سارگل جون چطوری،خوشحالم میبینم مثل همیشه فعال و مهربون هستی سارگل جون همینطورکه میدونی یه دختر چهارسالو نیمه دارم ،که خیلی کنجکاو و البته باهوشه تازگی ها چنتا فحش یادگرفته مثل بی ادبو بی تربیت و بی نظم! روزئ هزاااربار به منو باباش میگه،ما سعی میکنیم نشنیده بکیریم اما ا به نظرم فایدس چون از مادرای بقیه بجه های مهدکودک هم که پرسیدم بقیه بجه هاهم همینارو تکرارر میکنن عکس العمل من باید چطور باشه آیا تنبیهش کنم یا همینطور بی تفاوت باشم
با شادبودن زیبابودن رنگی بودن خندیدن و رقصیدن هم میتوان به بهشت رفت کافیست خوب باشیم و انسان!
راستی به پیشنهاد شماو علاقه قلبی خودمو همسرم برای بارداری اقدام کردیم که یه نینی اومدو خودش سقط شد ،روزای سختی و گذروندیم هممون، فعلا منع بزشکی دارم برای بارداری ،اما هرچه فاصله سنی آیدا با بچه بعدی بیشتر میشه من مضطرب تر میشم دراین مورد نظرتون چیه
با شادبودن زیبابودن رنگی بودن خندیدن و رقصیدن هم میتوان به بهشت رفت کافیست خوب باشیم و انسان!
سلام دوست عزیز با پسرم یه مشکلی دارم که نمیدونم دلیلش چیه؟! الان 5سالشه نمیدونم چرا خیلی وقتا مشکلاتی که با همبازی هاش پیدا میکنه رو فراموش نمیکنه(البته در مورد همه صدق نمیکنه) ولی مثلا بچه دوستم 2سال پیش امده اینجا و یه کاری کرده که پسرم ناراحت شده هنوز که هنوزه حاضر نیست باهاش خوب بازی کنه و میگه که فلانی این کار رو کرد!! یا مثلا یکی از بچه های همسایه! مرتب میگه نمیخوام باهاش دوست باشم چون مثلا به دروغ گفت من بهش حرف زشت زدم!! اهمیت نداره؟ در این مواقع باید چی بگم بهش؟!
سرگل خانم چون تازه عضو شدم نمیدونم چطوری میتونم به طور خصوصی براتون پست بزارم سوالم راجع به همون تست پیش دبستانی هست. والا حقیقت بهم گفتن که با یه نرم افزار دیگه این هفته تست میگیریم که اسون تره من طی تحقیقاتی که کردم فهمیدم استندفورن بینه هست. میشه یه کم تو رو خدا راهنمایی کنید سوالات کلامیش چی میتونه باشه مثلا راجع به تضادها اشیا و کار وسایل و کلا موارد دیگه
2706