2752
2734
عنوان

خانمایی که با وزن بالا باردار شدین یک لحظه بیاین لطفا"

| مشاهده متن کامل بحث + 40044 بازدید | 50 پست
سلام بچه ها من 75 بود وزنم باقد 165 باردارشدم نه دیابت نه فشارم بالاس نه هیچی فقط الان وزنم شده 86ومنافرستادن برم دکتر تغذیه خودم دل تودلم نیست که خدا کنه همه چی نرمال باشه
♥♥♥«برای مادر واژه ای زیباتر از فداکار نمی توان یافت»♥♥♥ بهترین عسل گیاهان دارویی ایران: ساکاروز 1.7 درصد؛ با ضمانت برگشت ♣♣♣کلوپ http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=30326%20

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم ماه 8 هستم هفته 33
♥♥♥«برای مادر واژه ای زیباتر از فداکار نمی توان یافت»♥♥♥ بهترین عسل گیاهان دارویی ایران: ساکاروز 1.7 درصد؛ با ضمانت برگشت ♣♣♣کلوپ http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=30326%20
من با91باردارشدم.اما بارداری بدی رو تجربه کردم متاسفانه دیابت بارداری داشتم به خاطر بالا بودن وزنم

ببخشید دیابت بارداری گرفتید امپول زدید؟ 

نا امید دارم میشم برام دعا کنید مادر بشم

سلام دوستات من الان قدم ۱۵۸ وزنم ۸ دارم برای بارداری اقدام میکنم بعد حتما باید تحت نظر دکتر خصوصی باشم همین بهداشت و دکتر تغذیه بهداشت کافی نیست چون وزنم بالاست؟؟؟

بعد عیب نداره هر چندماه انشاالله اگه باردار شدم تحت نظر یک دکتر باشم یانه چون وزنم بالاست حتما باید هرماه زیرنظر دکتر باشم؟؟؟

اره منم اصلا دوست ندارم سزارین بشم دوست دارم طبیعی بیارم ولی دوستم که الان یک بچه داره میگه وزنت بال ...

من با وزن ۹۵ باردار شدم با ۱۱۰ زایمان طبیعی کردم. خیلی هم راحت بود زایمانم. اصلا در دوران بارداری مشکل فشارخون و قند نداشتم. اتفاقا فشارخون و قندم همیشه پایین بود. ولی خیلی افراد لاغر رو هم دیدم که موفق نمیشن طبیعی زایمان کنند یا اینکه در بارداری فشارخون بالا و قندبالا دارند.

من با وزن ۹۵ باردار شدم با ۱۱۰ زایمان طبیعی کردم. خیلی هم راحت بود زایمانم. اصلا در دوران بارداری مش ...

سلام ريحانه جان خوبي

من وزنم ٨٦ كيلو تازه هفته ٧ بارداري هستم چكاپ دادم و فعلا مشكل خاصي ندارم لطفا اگه توصيه اي داري براي بالا نرفتن زيادي وزنم بهم بگو دعات ميكنم ممنونم

[QUOTE=17868177]ممنون رها جون منم میخوام برم دکتر تغذیه[

عزیزم حتما برو. وزنه بالا برای جنین خطر زیادی نداره ولی برای مادر داره. من یه جای خوب پیدا کردم بهت میگم عالیه. تجربه من و خواهرم که خوب بود. من مرکز پزشکی ورزشی نیکا شمس آباد رفتم خیلی راضی بودم چون وزن برنمیگرده خانم دکتر چیت ساز.

مجیدیه شمالی میدان ملت خ امیر کیانوش فکنم پلاک 21 یا 22 بود . خانم دکتر چیت ساز

2706