2733
2739

خانما از حساب من یه مقدار زیادی پول به صورت شا رژ احتمالا برداشت شده

با مراجعه به بانک میشه فهمید چه شماره ای یا چه کسی بوده؟

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله میشه

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
2738
ولی چطوری؟؟ هم رمز دوم داشته ، هم cvv2 شاید قبلا با موبایل کسی ش ار ژ گرفتی، حسابت ذخیره شده

نمیدونم والا هرکی بوده رمز دوممو داشته همینو میخوام بفهمم شمارش در میاد که ببینم کی بوده یا نه

من کارمند بانکم. بعضی وقتا از سایت های غیر معمول خرید میکنید و اون شخص به راحتی شماره حساب و رمز شما رو بر میداره. بعضی وقتا خرید که میرید کارت عابربانکتون رو راحت به فروشنده میدید و رمز رو هم با صدای بلند میخونید. متاسفانه هر روز شاهد اینجور کلاهبرداریها به وسعت زیاد هم هستیم. در اولین فرصت به اولین عابر بانک مراجعه کنید و هر دو رمز خودتون رو تغییر بدید

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
من کارمند بانکم. بعضی وقتا از سایت های غیر معمول خرید میکنید و اون شخص به راحتی شماره حساب و رمز شما ...

حتما این کارو میکنم در اولین فرصت...

فقط این که اگر برم پرینت بگیرم مشخص میشه چه کسی برداشته یا فقط معلومه کیا برداشته شده و چقدر؟

من کارمند بانکم. بعضی وقتا از سایت های غیر معمول خرید میکنید و اون شخص به راحتی شماره حساب و رمز شما ...

یعنی اصلا در کل امکانش هست که بفهمیم اون طرف کی بوده یا چه شماره ای بوده که شار ژ گرفته؟چون ده تا برداشت آخرم همش شار ژای دو تومنی پنج تومنیه!

اول حساب مشخص میشه اسم و فامیلی و شمارشو از بانک باید بگیری

آخه مشکلم اینجاس که طرف شا رژ خریده با شماره کارت و رمز دوم من تقریبا مطمئنم...اینجوری که دیگه شماره حسابی نیست که بفهمم کیه

2706