2733
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

منم یادتون باشه

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
2740

میشه برای خواهرم دعا کنین نی نی دار شه؟

خودم اقدام دومیم ولی خواهرم مهمتره خیلی غصه میخوره

التماس دعا

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
من روزه قصا که دارم سه 0هارساله روزه نگرفتم ولی عید غدیرم نمیتونم روزه بگیرم مهمون دارم شب .ولی دعای ...

سلنا جونم من اسم همه بچه هایی که نمیتونند بگیرن رو نوشتم الان وقت افطار دعاتون میکنم روسیاهم ولی از ته قلبم دعا میکنم دستت درد نکنه دعای فرج رو بخون عزیزم توکل برخدا الهی حاجت روا بشیم همگی 

اللهم عجل لولیک الفرج

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
سلنا جونم من اسم همه بچه هایی که نمیتونند بگیرن رو نوشتم الان وقت افطار دعاتون میکنم روسیاهم ولی از ...

فدات عزیزم التماس دعا 💖

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706