2752
2734
من 6 ساله ازدواج کردم و یه نی نی دخمل 6 ماه و نیمه دارم .
بهار جونم ایشالا زودتر مامان میشی
کسی رو برای دوست داشتن انتخاب کن که دلش مثه دریا بزرگ باشه ، که مجبور نباشی واسه اینکه تو دلش جا بشی خودت و کوچیک کنی ...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مناسفانه الان باید برم
ولی خواهشأ بیاین و از خودتون بگید شاید توی مشکلات و یا خانه داری و شوهر داری بتونیم بهم کمک کنیم و مشورت بدیم، اینطور نیست؟؟؟؟

من فردا صب در خدمتتون هستم
بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس

بای...
Lilypie First Birthday tickers
سلام
من هم اومدم یوهووووووووووووووووو
دم همه دهه شصتی ها گرمممممممممممممممممممممممممم

منم اردیبهشت 64 هستم 6 ساله مزدوج شدم و تا گل پسر دارمممممممممممممم

کانادا زندگی میکنم و در حال حاضر در رزیم غذایی به سرم یبرم برام دعا کنید موفق بشم

خیلی کامل خودمو شرح کردمممممممم خخخخخخخخ

ستارهههههههههههه دلم بی تو بی قرارهههههههههههههههه تفلدت مبارکککککککککککک از اسمون داره بارون میباره

خخخخخخخخخخخخخخ شاعر هم هستم تازه
ای جان ای جان ای جان دارم میام به ایران😉
من 6 ساله ازدواج کردم و یه نی نی دخمل 6 ماه و نیمه دارم .
بهار جونم ایشالا زودتر مامان میشی
کسی رو برای دوست داشتن انتخاب کن که دلش مثه دریا بزرگ باشه ، که مجبور نباشی واسه اینکه تو دلش جا بشی خودت و کوچیک کنی ...
ستاره خعلیییییییییییییییییییییییییییی نامردیییییییییییییییییییییییییییییی شعرمو پس میگرممممممممممممممم کجااا فتی خووووووووووووو
منوش جون من تقریبا دارم رزیم کرمانی رو میگرمممممممممم

البته قصد داشتم رزیم کانادایی بگیرم دوستم پشیمونم کرد الان 2 روزه شروع کردممممممم رزیم دکتر کرمانی
سلام من هم64 هستم
یک پسر 4 ساله دارم و 6 ساله ازدواج کردم
ماهیان از تلاطم دریا به خدا شکایت بردند وچون دریا آرام شد خود را اسیر صیادان یافتند
تلاطم زندگی حکمت خداست از خدا دلی آرام بخواهیم نه دنیایی آرام
2706