2752
2734
عنوان

اهدای تخمک..... مشکلات و پیامدها

| مشاهده متن کامل بحث + 56995 بازدید | 176 پست

دوستان از من به شما وصیت ، نصیحت. اگر مجبور هستین از تخمک اهدایی استفاده کنید اصلا و اصلا به واسطه ها اعتماد نکنید و نسپرید. 

من گیرنده بودم و دو‌تا تجربه بد دارم و همشون یه مشت  دروغگو دلال مفت خورن که ۲۵ تومن از شما می گیرن و‌معلوم نیست چقدر به اهداکننده مظلوم میدن. دکترهایی هم که با اینها کار می کنن هیچ مسئولیتی در قبال کار کردن این قشر درپیت ندارن. بعضی هاشون که سواد کم و از لحاظ اخلاقی و برخورد خیلی سطح پایین هستن.  تا جایی که می تونید تلاش کنید و خودتون اهداکننده پیدا کنید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستانی که دنبال تخمک هستید خیلی حواستون رو جمع کنید اینهایی که شماره میدن گولتون نزنن پولتون رو بال ...

اهدا کننده های عزیز 

لطفا بدون واسطه ها و مستقیم با گیرنده کارتون رو انجام بدین. 

الان واسطه ها ۲۵ تومن فقط بابت دستمزد خودشون و اهداکننده می گیرن و بیشترش رو خودشون می کشن بالا. 

فکر نکنید واسطه از آسمون اومده.آدمهای خیلی معمولی با سطح سواد پایین و رفتار زشت. خرشون از پل بگذره دیگه عمرا جواب بدن. یکیشون ۵ تومن از من بیعانه گرفت چندتا مورد معرفی کرد. ما موردها رو نپسندیدیم. ب زور بیعانه رو پس داد. بعد دو‌ماه. می گفت من برات مورد فرستادم. گفتم مورد فرستادی تا ببینم. مگه من انتخاب کردم.؟!  

دیدم تاپیک فعاله و پست جدید داره گفتم راهنمایی کنم تا فریب نخورید. 

2731
جالبه  از گیرنده ۲۵ میلیون می گیرید  ۱۲ تومن میدید ب اهداکننده ک اینهمه زحمت کشیده.  ...

حالا برای من گفتن ۵تاتخمک ازت گرفته شده توازمایشگاه نمیدونم چکارش کردن گیرنده هم نتونسته بگیره فقط دومیلیون بهم دادن چون بیهوشم کردن 

حالا برای من گفتن ۵تاتخمک ازت گرفته شده توازمایشگاه نمیدونم چکارش کردن گیرنده هم نتونسته بگیره فقط د ...

سلام 

چرا ۵ تا تخمک ؟!

مگه چندسالته ؟ 

ذخیرت چنده ؟ 

ازمایش ننوشت دکتر برات قبل اهدا. 

سلام  چرا ۵ تا تخمک ؟! مگه چندسالته ؟  ذخیرت چنده ؟  ازمایش ننوشت دکتر برات قبل ا ...

سنم ۳۴قبل اهدایه ازمایش نوشت اگه عکس ازمایشوبفرستم میفهمین کجاش نوشته ذخیره رو؟ من دوباره میتونم اهداکنم؟ کیست هم داشتم همزمان بااهدا دکترپروژسترون داد

2706