2737
2739

مشکلم کم بودن تعداد اسپرم میباشد . 

قرص فرتیل اید یک ماه مصرف کردم جواب نگرفتم . 

اقایونی که این مشکل  داشتند و حل شده لطفا راهنمایی کنن. 

بله هس

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
امکانش هست اسم امپول بگید . یا اینکه امتحان کردن همسرتون جواب گرفتن یا نه

اسمشو یادم رفته ولی تزریق کرد همسرم ولی جواب نداد من بعد مدتها طبیعی باردار شدم

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
چنگیز حالا میای سایت زنونه و همه خاسته ها و توقعات و دلخوریای زنا رو میخونی باعث میشه که رفتار خیلی ...

جایی ندیدم ثبت شده باشع که اینحا سایت خانم هاست 

اگه دقت کنید موقعه ثبت نام یکی از گزینه هاش که همه پر کردیم این بود که نوع جنسیت مرد یا زن مشخص شود پس سایت عمومی برای خانمها. و اقایان هستش . 

من با توجه به مشکلم  بیشتر  در خصوص موضوع تاپیکم میخونم تا شاید راهی پیدا کنم برای درمانم . 

2738

آقای چنگیز خیلیا مثل شما بودن و از طب سنتی نتیجه گرفتن.واقعا برای خیلیا جواب داده یه سری بزنید ان شاالله شماهم نتیجه میگیرید.من طب سنتی استاد مصطفی ستاری رو دیدم که خیلیا ازشون نتیجه گرفتن منتها مشهد هستن ولی گاهی سفر میکنن به شهرای دیگه.میتونید تو گوگل سرچ کنید و آدرس کانال یا گروهشونو پیدا کنید من خودم سرچ کردم و وارد گروهشون شدم الان نمیدونم هنوز توی تل گرام فعالیت دارن یا نه.امیدوارم شمام به زودی پدر بشین

عزیزم کانال این استاد ستاری داری؟عطاری داره؟محای مشهد؟

عزیزم از وقتی تل گرام فیل تر شده فکر نکنم فعالیتی تو تل گرام داشته باشن.من هم کانالشونو داشتم هم گروه منتها حذفشون کردم چون دیگه نیازی نداشتم.توی همون گروه و کانال تجربه های درمانی زیادی دیدم ازشون.مشهد هستن و داروهارو فکر کنم خودشون درست میکنن چون داروهای هیچ عطاری و طب سنتی دیگه ای رو قبول ندارن.ولی نمیدونم خودشون عطاری دارن یا نه.تو نت سرچ کن سید مصطفی ستاری.احتمالا لینک جایی که فعالیت دارن برات میاد.اگه نتونستی بگو تا خودم بگردم پیداش کنم