1265
1292
عنوان

عمل جراحی ابدومینو پلاستی یا تامی تاک

543054 بازدید | 10204 پست
دوستای گلم هرچی توی تاپیکای زیبایی گشتم یا در مورد سینه بود یا اینکه کسی عمل کرده بود اسم دکترشو ننوشته بود هرچی میرفتم صفحه های قبل پیدا نمیکردم یه لطفا تجربتونو در مورد عملتون برام بگین لطفا اگه از دکتراتون راضی هستین به من معرفی کنید و هزینه و بیمارستانتونم بگین مرسی
من دکتر مغاری رو می شناسم یکی از فامیلامون باهاش آبدو و لیفت و پروتز سینه کرد حدود دو سال پیش هشت میلیون هزینه ش شد البته تو بیمارستان. بعد از دو سال خیلی راضیه یک کم چاق شده ولی شکمش هنوز تخته.

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

ادرینا جان سلام منم توی ریمم تا یک ماه دیگه میخوام عمل کنم دیروز پیش طاهری بودم 3700 دستمزدشه با کلینیک که من اگه بیمارستان بخوام فکر کنم حدودا 1.5 میلیون بیشتر میشه کاش کسایی که ابدو کردن همه میومدن اینجا اخه توی تاپیک سینه بیشتر در مورد سینه بود اطلاعات عملها مریم 40 پیش طاهری عمل کرده خیلی راضیه منم دوست دارم کاراشو بببیینم که متاسفانه توی مطب البوم نشونم نداد گفت هروقت عکسا و ازمایشتو اوردی
1291
انجل جون مرسی از تایپیکت .
منم همین مشکلو دارم دنبال دکتر خوبم یکی از بچه های سایت بهم حمیرا هوشمند رو پیشنهاد کرد کسی کارشو دیده ؟
منم میخوام قبل عید عمل کنم
در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد

در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!

هستی کلی برات تبلیغ کرده ! من گفتم چی شده که کمک می خواد !!

بچه ها منم مریضای ابدوی تورانی رو از روی لباس دیدم که راضی به نظر می اومدن با هم حرف می زدن . ولی از نزدیک ندیدم . رسیدین پیشش برین

1320
برای همچین عملی تو بیمارستان آدم خیالش راحت تره. از وقتی مریم 40 تو کلینیک حالش بد شده یه ذره از کلینیک می ترسم. البته ممکنه تو بیمارستان هم از این اتفاقا بیفته. به نظرم اگه کلینیکش مجهز و خوب باشه قابل اطمینان تره.
آره ادرینا جون میدونم شنیدم بعضیا خیلی خطو بالا در میارن البته طاهری زیر خط بیکینی خط منو کشید اما صاف بخیه زدنش خیلی مهمه بخصوص ته بخیه ها که مثل گوش نشه برای همین باید مدل زنده ادم ببینه
گلدونه جان من از کلینیک تجربه بد دارم خواهرم به خاطر افت فشار بعد از جراحی توی کلینیک داشت میمرد به مامانم گفتن اگه تا یک ساعت دیگه امپولو نخرین بیارین مسئولیتش با خودتونه مادر من با بدبختتی رفته بود توی اون مدت کوتاه بیست تا دارو خونه تا دارو رو گیر اورده بودن برای همین هم خودم میترسم هم خونوادم نمیزارن برم کلینیک مادرم روی بیمارستانش خیلی حساسه
1308
ایشالا زودتر بتونین دکتر خوب و قابل اعتمادی پیدا کنین که همونی رو در بیاره که دوست دارین

انجل جون
تجربه بد خیلی روی ذهن آدم اثر می ذاره و درکت می کنم ولی کلا برای عمل های زیبایی اصلا به دلت بد نیار . برای بیمارستان حتما برنامه ریزی کن اگه خیالت راحت تره ولی دیگه بعدش به دلت نگرانی راه نده

ایشالا موفق باشین
مرسی گلدونه جان ممنون اره واقعا اون موقع که مجرد بودم عمل بینی رو با بیخیالی رفتم انجام دادم اما الان از فکر پسرام و شوهرم همش استرس دارم نکنه بلایی سر خودم بیارم اینا تکلیفشون چی میشه؟حتی اون یک شبی که بیمارستانم دلم برای پسرکوچیکم هلاکه که بدون من نمیخوابه
1290