2733
2734

مامانا بگین به نینیم چی بدم. سرفه خلط دار داره. پنج دقیقه پنج دقیقه سرفه میکنه از خواب میپره از ترسش. نمیزاره منم بخابم. در طول روز سرفه نداره ولی شبا شروع میشه. بعدشم حال نداره جز شیرم چیز دیگه ای بخوره شیرم که خودش خلطو بیشتر میکنه. کمکم کنین دوست جونیا. شربت سرفشم تازه از امروز شروع کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

شر خودم واقعا کمه. خیلی کم. همین یه ذره رو هم که میدم میخوره لب و لوچه خودم تا ته حلقم خشک خشک میشه. انگار کل آب بدنم تموم شده. خیلی بده که همه چیز از مواد غذایی نمیخوره. خیلی بد غذاست. شیر تو شیشه و تخم مرغ و خرما و میوه و کلا هیچی نمیخوره. گاهی ذوق کنه و میل داشته باشه سوپ یا برنج یا ماکارانی. همین. قبلنا خوب میخورد. مدتیه با غذا قهره. دکترش گفت آزمایشش نرماله فقط اشتها اور و زینک اینا نوشت. داشت خوب میشد که این سرماخوردگی لعنتی اومد سراغش بدتر شد😯

شر خودم واقعا کمه. خیلی کم. همین یه ذره رو هم که میدم میخوره لب و لوچه خودم تا ته حلقم خشک خشک میشه. ...

بهش همون سوپ وبدید بچه ها همه اینجوری هستندپسرمن ۳سالش غذاروبایدباکلی خواهش و جایزه بهش بدیم خودتون نوشیدنی زیادبخوریدشیرتون زیاد بشه 

روزگارغریبی ست دوستان هم غریبه شدن صراحی
آب بهش زیاد باید بخوره بیسکویت ونوشیدنیهایی که شکر داره روندیدسوپ وعدسی هم خوبه  

دوست جونم ممنون که با حوصله جوابمو میدی. هیچکی اینجا کمکم نکرد.این وروجک واقعا منو کشت تا به اینجا برسه. پیر شدم از دستش.بازم ممنون

ایشالا خدا کوچولوتونو براتون نگر داره. و همیشه پیش خانوادتون خوشبخت و موفق باشین.

دوست جونم ممنون که با حوصله جوابمو میدی. هیچکی اینجا کمکم نکرد.این وروجک واقعا منو کشت تا به اینجا ب ...

مرسی عزیزم نگران نباش همه این سختیها میگذره همه بچه هابدقلقی دارندسرماخوردگیشم زودتر خوب میشه ان شاالله غصه نخور

روزگارغریبی ست دوستان هم غریبه شدن صراحی