2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من این دفعه عروسی داشتیم

به خاطر بچم که کوچیکه آرایشگاه معروف نرفتم 

به آرایشگاه نزدیک خونمون رفتم 

خیلییی راضی بودم

با 100 تومن کارش عالی بوود

موهام و آرایشم اصلا تکون نخورد

2731
نه عزیزم آرایشگر کار بلدو خوش اخلاقم زیاد هست 

من غیر عروسیم ۳ بار برای میکاپ رفتم که ۲ بارش راضی نبودم

خودم بهتر خودمو میارایم 😁

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم                   
کار بلد و بداخلاق دیدم و خوش اخلاق و کار نابلد! زیر دستِ کار بلده نفسم در نمیومد. اما اونایی که بیخو ...

من با خواهرام یه ارایشگاه میریم تمام کاراش عالیه از اون جایی که مشتری ثابتشم هستیم حتی تایمش آزاد باشه با اینکه 2 تا شاگرد واسه بند داره حتی بخوای خودش صورتم بند میندازه 

هر کی پاشده آرایشگاه زده, هفته پیش با دوستم رفته بودم آرایشگاه یه خانومه واسه میکاپو شنیون اومده بود ...

وای دقیقا من یه بار رفتم برا رنگ مو زنه 20 سال پیر تر شد موهاشم خود ارایشگره خندش گرفت از شاهکاری که درست کرده

من از نصف بیشتر ارایشگرا بدم میاد چون سر مردم کلاه میذارن 

من یه بلغمی شیرازی خستم 😩ک شاید حوصلم نشه لایک کنم 😩  ..............وزن اولیه81.200  👀وزن هدف 58 😎اولین هدف 75 🔒دومین هدف 68 🔒سومین هدف 63 🔒چهارمین هدف 60 🔒پنجمین هدف🔒 58

بعدشم بلاکش کردم.ولی هنوز دلم اروم نگرفته.اصلا قبول نمیکنه.....من عکس موهامم براش فرستادم میگه از کجا معلوم این عکس فردای عروسی گرفته نشده

دلم میخواد یچیزی بهش بگم بسوزه

2706