2733
2739
عنوان

از دست دادن دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 4374 بازدید | 111 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

خدا بهت صبر بده 

خواهر منم بچه اولش دوازده روزه فوت شد و خواهرم يك شهر ديگه بود و مامانم رفته بود واسه زايمانش پيشش مامان تا يك ماه پيش خواهرم موند چون خيلي داغون شده بود ولي الان سيزده سال گذشته خواهرم سه تا بچه داره مثل دسته ي گل 

ان شالله خدا بهتون دوباره يك فرزند سالم و صالح عطا كنه 

ميدونم معجزه ميشه و تو بر ميگردى خونه عزيزم 

خدا بهتون صبر بده ان شا ا.. دوباره مادر میشی

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

عزیزم خدا صبرت بده سعی کن حالتو عوض کنی افسردگی بعد از زایمان اونم تو شرایط شما زیاد پیش میاد مواظب خودت باش امیدوارم خدا بهت بچه سالم و صالح عطا کنه و شادی های زندگی پیش روت باشه 

برای ارامشت صلوات فرستادم 😘

فقط میدونم بیمارستان تشنج کرد اعزام کرد یه شهر دیگه همه چی خوب بود یهو دم در بیمارستان تنفس قطع شد وقتی از امبولانس درش میاوردن از دستگاه بیرون اوردم تو پله ها دیدم یهو یه تکون خورد تموم نبض نداشت هرکاری کردن احیا نشد 

وقتی برای غربالگری رفتم سونو گفتن چند وقته قلب جنینت از کار افتاده انگار کل دنیا رو سرم خراب شد نمیدونم چرا خدا بعضی آدما رو انقدر سخت امتحان میکنه ولی حتما حکمتی توش بوده 

2706