2733
2734
الهی فداتبشم ،خواهرمشگلم بزرگه خیلی زمین خوردم این مثله حل نشه هیچوقت ن من ن بچه هام طعم خوشبختی ک ه ...

الهی که همه ی بچه ها که سهم همشون خوشبختی بهش برسند تا ما مادرام دلمون اروم بگیره

من خوشبخت میشم چون به قدرت خدا اعتماد دارم😍😍😉😉

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اللهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
قوربونت برم خواهر😢😢

ذکر الا بذکر الله تطمئن القلوب رو هم بگو 

بذار دلت آروم بگیره 

چاره ساز خداس 

خودتو رها کن تو بغل خدا 

😊

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤
2731
من 14 تا صلوات فرستادم برات انشاالله هر چی از خدا میخوای به زودی زود بده   بهت    ...

ایشاالله خداهم حاجت شماهاروبده خداخودش نظرکنه به هممون الان یه جرقه ای خورده بتونم ادامه بدم خیلی خوب میشه،فقط اختیارم دست خداباشه ،وبهم کمک کنه خیلی نیازش دارم خدارواین موضوع من وبه زانوکشونده بخداقسم

میشه مهون دلاتون یه صلوات خیلی نیازمندخدامم توروخداقسم😭
ذکر الا بذکر الله تطمئن القلوب رو هم بگو  بذار دلت آروم بگیره  چاره ساز خداس  خودت ...

چشم حتما ممنوندخواهر،

همون میگم خداخودت فقط برام انجام بده هیشکی روندارم دلسوزم مهربانترازخداهم کسی وندارم ،خواهرشمام دعام کنین بذارین این گره اززندگیم که کورافتاده بادندونمم بازنمیشه بادستای خوده خداحل بشه یاااالله رحم کن خداااا

اونقدخاروذلیل شدم خداهیشکی وخاروذلیل نکنه من اونقدررتحقیرشدمااا😭😭😭😭

عزیزم یه تسبیح برداره وصدباربگو استغفرالله ربی واتوب الیه حتما مشکلت برطرف میشه

چشم بخداتوگوشیم صلوات شماردارم،بیشتراز16هزارصلوات فرستادم،هرچی هم تایپیک ختم میبینم شرکت میکنم گوشیم پره دعاس،همیشه میذارم میخونم تاعاشوراختم 24هزارسلوات دارم،حدیث کسا،یاسین ال یاسین،طه ،حشر،مشلول زیارت عاشورادعاتوسل دیگه خیلی ولی میگن دعای دسته جمعی خیلی چاره سازه منم بیچارم دنبال چاره اومدم ازطریق بنده های خدادزش وبزنم خستم،بیکسم بی پناهم،دیگه دارم ناامیدمیشم توروخداکمکم کنین،خداعوضش وبده،همتون محبت خانواده رودارین من توزندگی خیلی مظلوم واقع شدم خداشاهده زندگیمه😭😭😭😭😢😢😢

صدتا صلوات میفرستم برا حل مشکلت چون حالت میفهمم.از همه جا نا امیدی که به اینجا پناه اوردی.از خدا نا امید نباش انشاالله خودش چنان مشکلت حل کنه که خودت متحییر بشی 

صدتا صلوات میفرستم برا حل مشکلت چون حالت میفهمم.از همه جا نا امیدی که به اینجا پناه اوردی.از خدا نا ...

قوربون خانومیتون برم،فقط وفقط امیداول واخرم خداست اونم ناامیدم کنه من چیکارکنم من تنهاداروندارم خدااامه یاخداااابهوحرمت دل پاک بنده هات بشنوصدام رویاحسیییین😭😭😭😭

عزیزم براتون صلوات فرستادم  انشالله ب حق امام محمد باقر ک شب شهادتشه ارامش بیاد تو زندگیت گلم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ  شما هم براي دل من بف ...

اللهم صلی علی محمدوال محمدوعجل فرجهم یازهراخودت به دل پاک دوستام واین خانم نظرکن حاجتشون وبده خداجونم ناامیدون نکن خدااااا

عزیزم براتون صلوات فرستادم  انشالله ب حق امام محمد باقر ک شب شهادتشه ارامش بیاد تو زندگیت گلم

فداتبشم ممنون توکل بخدا

40تافرستادم تا خوابم ببره صدتا میفرستم ان شالله خدا قبول کنه

دست بر شانه خدا بنداز تا قصه عشق را چنان بخواند که نه از دوزخ ترسان باشی ونه از بهشتش به رقص درآیی،عشق یعنی انسان بودن

خداخیرتون بده بخاطرخدابییاین برام دعاکنین فردایه روزدیگه برام بشه به خداخستم ازگریه کردن،چشام دیگه سوندارن به خودش قسم

2706