2737
2739

به دعای جمع ایمان دارم شماروقسم به حرمت این شب عزیزمن وبه شده یه صلوات وعای خیرمهمونم کنین خیلی الان بیچاره ترینم خداروقسم بدیدبه بزرگیش بهم نظرکنه خیلی گرفتارم یاحسیییین ،بخدابه جزخداپناهی ندارم الان یه گرفتاری دارم خداخودش این گرفتاری روبه خیرازسرم بکنه،به حرمت خوشی ک توزندگیتون دارین،الان ن من ن بچه های بیکسم ارامش نداریم توروخداازخدامعجزه میخوام،بیچاره میدونین ک اصطلاح چیه!😭😭حال روزالان منه،به سربریده حسین من وبچه هام تویه شهرغریب بی پناه وبیکس موندیم،الانم یه گرفتاری بزرگی دارم که زندگیم ونابودترازنابودی کشونده ازخدابخوایین نجاتم بده توروخداقسم التماستون میکنم قوربون دلهای پاکتون بشم دستت تون رومیبوسم پیشاپیش امیدم اول خداس بعددعایی ک شمابکنین وخدانگاهم کنه یادل سوخته ی زینب دلم وارومش کنین یاابولفضل نظرکن اقااا😭😭😭😭😭😭😭

میشه مهون دلاتون یه صلوات خیلی نیازمندخدامم توروخداقسم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

😢😢😢😢😢

انشالله ک خدا گره از مشکلاتتون باز کنه 

اللهم صل علی محمد وآل محمد 💕

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤
عزیزم خمیشه به فکرتم چون منم شرایطم مثل تو هست

الهی فداتبشم ،خواهرمشگلم بزرگه خیلی زمین خوردم این مثله حل نشه هیچوقت ن من ن بچه هام طعم خوشبختی ک هیچ یه ارامش خشک وخالی هم نداریم خداخودش رحم کنه بخاطربچه های صغیروبیگناهم اخه

میشه مهون دلاتون یه صلوات خیلی نیازمندخدامم توروخداقسم😭