2737
2734
عنوان

فاتحه بفرستین برای روح پدرم 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1568 بازدید | 31 پست
عزیزم من دو سال پیش مادرمو از دست دادم پدرمو حالش خوب نیست پدر بهترین و عزیزترین دوستمم فوت شده فردا ...

پدرومادر نعمت بزرگین که تاوقتی هستن قدرشونو نمیدونیم الان که که نبودشون داره برام مشخص میشه وهرروز بدتر ازدیروز جای خالیشونو احساس میکنم

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه

خدارحمتشون کنه.فراموش نمیشه کرد اگه سالها هم بگذره.

آدم خوب همیشه تو قلبه .

خداروشکر کن که پدر خوبی داشتی وقسمتی از زندگیت ازش بهره بردی.

روحش قرین رحمت خداوند

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من فاتحه خوندم . شما هم دعا کنین خاطرات بد از حافظه م پاک بشه . دو تا تایپیک زدم از خاطرات بدم .

هنوز فراموش نکردی؟؟

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2738
چقدر سخته خدابهتون صبربده  میگن خاک سرده ولی برای من نبود😢😢😢

اره واقعا نیست من دو ماه بود ندیده بودمش خیلی دلتنگشم 😔😔😔😔فقط تا اونجایی که میتونی صلوات بفرس واسشون نه تنها پدرت واسه همه اموات یکی از بستگانمون کلاس تفسیر قران میره میگه صلوات خیلی خیلی ثواب داره

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏
نه . دیماه 96 یکی واسه م یادآوریشون کرد . مثل خوره افتاده به جونم . 

من الان خوندم...خیلی ناراحت شدم..

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
من الان خوندم...خیلی ناراحت شدم..

ممنون . من 37 سالمه . خب این حرفا مال بچگیه . نهایتا تا 18 سالگی یاد آدم می مونه . بعدش فر اموش میشه ....

دیماه 96 یکی واسه م یادآوریشون کرد . اصلا حالم از اونروز گرفته ست کامل . نمی تونم با خودم کنار بیام . 

فکر کنم دچار بیماری روحی شدم با یادآوری این دو تا مساله از دوران کودکیم .

اللهم صل علی فاطمه و ابیها 
2706