2733
2739
عنوان

غربال دوم کسی اطلاع داره

| مشاهده متن کامل بحث + 150 بازدید | 26 پست
منم سونو ان تی دادم حدود ۴۰۰ شد . سونو انومالی هم ۴۲۰ شد . ولی بچه واسم نموند . رفت که رفت ....‌

اخ عزیزم ایشالله بارداری بعدی سالم وصحیح میاد بغلت 

چی شد سقط کردی یا سقط شد؟؟؟

برای سلامتی همه ی نی نی ها صلوات🙏ابلفضل عاشقی مشکل گالماز😢

من یه سونوnt و آزمایش ژنتیک مرحله اول دادم

بعد ۱۸ هفته آنومالی بعدش ژنتیک مرحله دوم

یعنی ژنتیک مرحله دوم رو دیر دادم؟ از خود آزمایشگاه پرسیدم‌گفت تا آخر هفته ۲۰ وقت داره

دخترم زندگیمه🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخ عزیزم ایشالله بارداری بعدی سالم وصحیح میاد بغلت  چی شد سقط کردی یا سقط شد؟؟؟

قربونت . انشاا...شما هم بارداری سالمی داشته باشی و نی نی سالم بیاد تو آغوشت . 

من هفته ۱۸ سونو انومال دادم . دکتر گفت دهانه رحمت کاملا بازه و اماده زایمان هستی .رفتم اورژانسی بیمارستان . در عرض چند ساعت کیسه اب زد بیرون و منو خوابوندن رو تخت پاهامو دادن بالا که کیسه اب بره داخل . خلاصه بعد اورژانسی عملم کردن و سرکلاژ شدم . خیلی دیر شده بود . بعد تو هفته ۲۲ سقط کردم . با زایمان طبیعی بچه رو دفع کردم . قبل از هفته ۱۸ هر چی سونو میرفتم دهانه طبیعی بود . دکتر سونوگراف میگفت اینا که نارسایی دارن همینجورین تا هفته ۱۶ یا ۱۷ همه چیز نرماله ولی یه دفعه تو هفته های بالاتر دهانه کامل باز میشه .

قربونت . انشاا...شما هم بارداری سالمی داشته باشی و نی نی سالم بیاد تو آغوشت .  من هفته ۱۸ سونو ...

وای چه بد خیلی سختی کشیدی عزیزم😔😔😔

من هفته ی ۱۲ که رفتم طول سرویکس م ۴۸ بود دکتر گفت عالیه و لک اینا ندارم پس هفته ۱۸ بهتر معلوم میشه

2728
من یه سونوnt و آزمایش ژنتیک مرحله اول دادم بعد ۱۸ هفته آنومالی بعدش ژنتیک مرحله دوم یعنی ژنتیک مرح ...

بنطرم از خون مرحله دوم دیر دادی از ۱۵تا ۱۷ هفته اس 

سونو از ۱۸تا۲۰هفته

وای چه بد خیلی سختی کشیدی عزیزم😔😔😔  من هفته ی ۱۲ که رفتم طول سرویکس م ۴۸ بود دکتر گفت عالیه ...

آره خیلی . انشاا... واسه هیچکس پیش نیاد . هنوز تو شوکم . یادم نمیره . مخصوصا زایمان که تا ابد از خاطرم پاک نمیشه .

خداروشکر که همه چیز خوب بوده گلم . انشاا... ازینجا به بعدشم خوب پیش میره 😊😊

واسه منم همش میگفتن خوبه . ولی دکتر میگفت نارسایی دهانه گول زننده است . یه دفعه باز میشه و رحم کوتاه میشه . 

آره خیلی . انشاا... واسه هیچکس پیش نیاد . هنوز تو شوکم . یادم نمیره . مخصوصا زایمان که تا ابد از خاط ...

عزیزم ایشالله نی نی بعدی یه کاری میکنه همش یادت میره مواظب خودت باش چون مامان اینده ای🤗🤗

2738
پس چرا دکتر من اینجوری گفت ؟🤔🤔🤔آزمایشگاه هم گفت میشه🤔یعنی یه چیز دیگه بوده؟

نمیدونم عزیزم ایشالله که درسته

بنطرم از خون مرحله دوم دیر دادی از ۱۵تا ۱۷ هفته اس  سونو از ۱۸تا۲۰هفته

ازمایش از هفته ۱۲ تا ۱۸ نزدیک ۵ بار رفتم .همه چیز خوب بود . فقط یکم کم خونی داشتم و ویتامین دی که اونم قرص میخوردم . اینقدر پول ازمایش دادم . اخرش هم اینجوری . جالبه گفتن به خاطر عفونت سقط کردم . من نه علامتی داشتم نه اینکه این همه از دادم همه چی نرمال بود .

من الان سرچ کردم فهمیدم که :

آزمایش غربالگری دوم بین ۱۴ تا ۲۲ هفته هست.که بهترین زمانش ۱۵ تا ۱۷ هفته هست.یعنی من توی بهترین زمان آزمایش ندادم ولی توی همون بازه استانداردش آزمایش دادم

دخترم زندگیمه🌹