2733
2734
عنوان

آخر این عشق ممنوع چی میشه نمیخوام نگاه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هنوز پخش ميشه چندبار تكرار ميكنن اين فيلمو حالا خيلى آموزنده بود😏

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
مهند و نهال قرار ازدواج میزارن با هم روز عروسیشون ثمر خود کشی میکنه و ازدواج به هم میخوره...اخرش مهن ...

فقط ریشاش دراز شده وضعش بد نیس که 😐😂

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !

خیلی قشنگه. ارزش یه بار دیدنو داره.. اخرش که روز عروسی مهند و دختر عدنان ثمر خود کشی میکنه مامانش سکته میکنه فلج میشه مهند هم خودشو آواره و گم و گور میکنه 

راننده شون هم همون روز عروسی میمیره و چند دقیقه قبل از مرگش و خودکشی ثمر روابط مهند و ثمر رو به عدنان میگه. 

2738
اخرش سمر خودشو میکشه..مهند هم میشینه پیش قبرش با ۱۰متر ریش..عدنان هم با مادموزل ازدواج میکنه و میرن ...

اصلا ادانان به مادمازل میخورد تا ثمر

من یک عدد کاربر سال92 هستم  

روز ازدواج مهندو نهال ثمر خودکشی میکنه میمیره بابا و نهالم همه چیو میفهمن بعد نشون میده نهال دیوونه شده تو بیمارستانه اما خوب میشه افسردگی گرفته با بابا و داداش کوچولو میرن از اون خونه سه تایی مهندم سرقبر ثمر زار میزنه کلیم ریش میش داره بالباسای داغون

او خواست مرا دفن کند.....دریغ از آنکه من بذر بودم....
خیلی قشنگه. ارزش یه بار دیدنو داره.. اخرش که روز عروسی مهند و دختر عدنان ثمر خود کشی میکنه مامانش سک ...

یعنی راننده که مریض بوده از رابطه اینا خبر داشته

من یک عدد کاربر سال92 هستم  
فقط ریشاش دراز شده وضعش بد نیس که 😐😂

وقتی از خونه عدنان پرت بشه بیرون خب وضعش خراب میشه دیگه😄

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔