2737
2739
عنوان

مشکل مادر شوهرم با چیډن جهیزیم

1022 بازدید | 63 پست

ډوس داڔم جهیزیم ک چیډم جهازبرون بگیڔم

اقوامو ډعوت کنم

مٱدرشوهرم میگه ما که برای مردم نمیخریم چیزی لآزم نیس

خآنم محترممیه نمیخآم باهاش کلکل کنم

ی راه حل منطقی بگید لطفا

🌎دُنیا بِدون شِنیدَن دٖوستـِت دارَم هاتٰ،جٰایِ تَرسٓناکیهٰ💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه مادرشوهر بافرهنگی. کاملا منطقی میگه.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

به نظرم از خدات باشه اینجوری میگه! یعنی چشمش دنبال زندگی تو‌ و خانواده ات نیست! 

خودت اگه دوست داری بچین بعد از یه مدت کم یک سری دوستات دعوت کن بیان مهمونی خونت بعد یه سری فک و فامیل مهمونی دعوت کن

لازم نیست به عنوان جهاز دیدن دعوت کنی همینجوری دعوت کن

2740
خیلی مومنه با خودنمائی مخالفه وللی این یه رسمه

ما هم داستیم این رسمو برعکس شما من نمیخواستم بگیرم مادرشوهرم به زوووووور میگفت بگیریم

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

وای چقدر با فرهنگه

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)
2706