2752
2734
عنوان

جشن ها و مراسم نی نی های ناز اسفند 89 و فروردین 90

| مشاهده متن کامل بحث + 179212 بازدید | 2876 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سمیرا اول برنامه Winrar یا winzip رو باید داشته باشی
بعد روی عکس راست کلیک می کنی و گزینه" add to "name.rar یا compress and email رو میزنی
زیپ می شه و وارد ایمیل می شی و آدرس شخص مورد نظر و فایل زیپ شده رو attach می کنی
اوکییییییییییییییی

به به سپهر خان
چه تولد نازی
در روزگاری که خنده مردم بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند
2731
وای این لباسای سنتی چقدر نازن
خیلی دوست دارم برا امسال یلدا تن پارمین سنتی بپوشونم ولی اول اینکه باید بدم بدوزن چون اندازه دخملم پیدا نمیشه و دوم اینکه فکر کنم هزینه پارچه و دوختش خیلی زیاد بشه..اگه دوختم حتما آتلیه میبرمش..
خواهرااا همتون از وضعیت گرونی باخبرید دیگه نمیشه مثل قبل پول خرج کرد..شاید بعضیها داشته باشن ولی من واقعا دلم میسوزه خرج الکی کنم

بچه ها بنظر من اونایی که تم امسالشون با پارسال فرق میکنه بیان کارهای پارسالشونو بذارن واسه فروش تا بقیه استفاده کنند...من از الان میگم خریدارم...
بقیه کارهاشو هم خودمون درست میکنیم
گر می نخوری طعنه مزن مستان را... بنیاد مکن تو حیله و دستانرا **تو غره بدان مشو که می مینخوری... صد لقمه خوری که می غلام‌ست آنرا (خیام)
2706