2733
2734
عنوان

خندوانه

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 32 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ایت متنش قوی بود ولی درصد کمدیش کم بود زحمت کشیده بود ولی به تیپ و مدل همون دندون پزشکی بیشتر میاد تاکمدین....

وحید دقیقا برعکس ایته ...چیزایی ک اون نداره این داره و برعکس....نتونستم باخودم کنار بیام ک به یکیش رای بدم....بهتر بود رای ندیم تااینکه اینجوری راجبه کسی حرف بزنیم

2731

من رای ندادم بهش و وجدانم امشب عروسی گرفته واسه خودش 😆

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

واییییی من ندیدم کی نشون میده ایت حرف شد.منکه اصلا خوشم نمیومدبه زورمیخواست بخندونه

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم