2752
2734
عنوان

سلام ، میشه لطفا بگید کدوم از این مدل مانتوها قشنگ تره .

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کجا میخوای بپوشی؟؟

شمال ویلایه یکی از همکارانی همسرم دعوتیم.

سه دسته از آدمها را هیچ گاه فراموش نکن   کسی که در سختیها یاریتان می کند    کسی که در سختیها رهایتان می  کند     کسی که سختیها گرفتارتان می کند   

اگه میخوای تو ویلا بپوشی دومی یه کم رسمیه

اولی و سومی خوبن 

اولی رو یه کم کوتاهتر بدوز میدی باشه قشنگ تر نمیشه؟؟

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!
منم همين سبكا ميپوشم خيلي باحالن

عالیه . خودم میدوزم ولی لو نمی دم.

همیشه همه ازم می پرسن مانتو ها تو از کجا می خری .

سه دسته از آدمها را هیچ گاه فراموش نکن   کسی که در سختیها یاریتان می کند    کسی که در سختیها رهایتان می  کند     کسی که سختیها گرفتارتان می کند   
اگه میخوای تو ویلا بپوشی دومی یه کم رسمیه اولی و سومی خوبن  اولی رو یه کم کوتاهتر بدوز میدی ب ...

همین رنگ خوب میشه،؟

اینم قشنگه.

2706