2737
2734
عنوان

کسی بوده که خانوادش درگیر بیماری سرطان باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 279106 بازدید | 984 پست
سلام بچها منم سال گذشته همین موقعها بود که داداش نازنینم حالش بد شد کمر درد واستخوان درد شدید بطوریکه زمین گیر شد ودرست دو ماه بعد ۲۲برج ۱۲ از پیشمون پر کشید هنوز نبودش رو باور نکردم تمام اون دوماه وخورده کنارش بودم چه بیمارستان چه خونه خودم کارم به امبولانس واورژانس کشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نوره و واجبی خاصیت آن با نگاهی به طب سنتی چیست نویسنده: حسین معارفی - ۱۳٩٤/۱/۱۸ سؤالی شده راجع به جوش زدن صورت بعد از اصلاح (بویژه خانمها) اصلا فلسفه نوره گذاشتن فقط رفع موی زائد نیست....خارج کردن مواد زائد بدن از نقاط مختلف بدن هست. چرا وقتی خانم ها اصلاح میکنند صورتشون جوش میزنه،چون سودا و مواد اضافه از طریق منافذ باز شده خارج میشه. نوره یعنی شیمی درمانی طبیعی. وقتی نوره زیر بغل گذاشته میشه نور چشم زیاد میشه....کتفها قوی میشه و زن دچار سرطان سینه نمیشه، چون مواد سودا از اون ناحیه تخلیه میشن. سرطان مقدمه اش تجمع مواد سوداوی دریک نقطه است....وقتی سودا تخلیه بشه سرطان هم بوجود نمیادش. وقتی زیر شکم نوره گذاشته میشه علاوه بر رفع موی زائد...بیماریهای کلیه...مثانه....و....رفع میشوند و در صورت خروج ازحمام فوری مقداری روغن بنفشه بر مواضع مورد نظر مالیده شود که سبب جوش نشوند . کسانی که تندخو و بداخلاق هستن....کف پاهاشون نوره بمالند در حمام 5 دقیقه بعد بشویند....پا محل تجمع سوداست....چون هم اندام انتهایی است...وهم جاذبه زمین مدام خون و مواد زائد بویژه بخش سنگین اون یعنی سودا رو به سمت خودش میکشه. روایت میگه وقتی میخوای نوره بزنی اول کمی از اون رو به بینی بمالید....تنفس فوری مواد ضد سرطان نوره رو وارد خون میکنه....مثل آرسنیک. نوره همان واجبی است..
2740
سرطان بد دردیه خیلی بد...درمانش ازون بدتر...الان یه سال و نیمه دختر گل من تو 3سالگی درگیر شده چندین بار جراحی و شیمی درمانی و رادیوتراپی...دخترم از زندگی فقط درد امپول و رگ گرفتن و استرسای بیمارستان و حال بد بعد شیمی و جراحی رو فهمیده...خیلی سختی کشیدیم همه مون تو این مدت نابود شدیم. دکترش میگه به خاطر دردایی که کشیده و مشکلاتی که تحمل کرده زودتر به بلوغ عقلی رسیده...حرفایی میزنه که باورم نمیشه یه بچه 4سالس...بازم خدارو هزاران بار شاکرم تاالان نظر لطفش باهامون بوده الان خیلی بهتره...ولی مگه این استرس و بحران از زندگی مون میشه خارج شه؟ آرزو دارم به شب راحت بخوابم و صبح بیدار شم و ببینم ازین کابوس راحت شدم همه چی برگشته به حالت عادی دیگه هیچ نگرانی از آینده نداشته باشم...غصه آزمایش یه هفته بعدشو نخورم که باز چه جوری راضیش کنم به چه رویی بگم دیگه آخراشه...😢😢😢 ازتکن خیلی التماس دعا دارم اگه دلشکسته ای هست لطفا برا طفل معصوم من هم دعا کنه...ممنون
سلام دوستای گلم...من و خانوادم به تازگی متوجه شدیم پدرم مبتلا به سرطان روده بزرگ شده که متاسفانه متاستاز داده به کبدش...دکتر گفت زیاد پیشروی کرده...داره شیمی درمانی میشه...اصلا باورم نمیشه...پدرم به شدت وزن کرده و خیلی ضعیف شده و یبوست شدید داره...کسی بوده که تو اطرافیانش سرطان روده با متاستاز داشته باشه و با شیمی درمان خوب شده باشه؟لطفا اگه راهنمای تغذیه هم دارید بهم بگید

مامان مازنین منم سرطان کلن که به دو نقطه کبدش حدود 1.5سانته زده .جراحی کرده هم رودشو هم کبدشو الان داره شیمی درمانی میکنه .خدایییا خودت شفاش بده.تو رو خدا دعا کنید واسه مادرم

فروش لباس عروسhttp://www.xum.ir/image/KVAU http://www.xum.ir/image/KVAP
مامان مازنین منم سرطان کلن که به دو نقطه کبدش حدود 1.5سانته زده .جراحی کرده هم رودشو هم کبدشو الان د ...

انشاالله خدا شفاشون میده

چندسالشونه

خدایا تقدیر مرا خیر بنویس آنگونه که آنچه را تو دیر میخواهی من زود نخواهم و آنچه را تو زود میخواهی من دیر نخواهم
2706