2752
2734
عنوان

کسی بوده که خانوادش درگیر بیماری سرطان باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 279668 بازدید | 984 پست
دوست های عزیزم سلام

بهاره جان ایشالا روز به روز حال مامان بهتر بشه و شما روحیه بیشتری داشته باشی . هیچ چیزی برای خداوند متعال کاری نداره
منم ای بدی نیستم . روزگار روزهایی رو داره بهم نشون میده که همش میگم مادرم اگه میدونست با رفتنش این بلاها سرم میاد اونم نمیرفت ! فقط همش از خدا میخوام مادرم جاش و حالش خوب باشه و برای بهبود حال من دعا کنه. غم من خیلی بزرگه :(

انجل جان مبارکه بوتاکس کردی . تنوع عالیه . آفرین به تو

بهاره خدا رحمت کنه اون خانم رو . مرگ هر لحظه نزدیکه . متاسفانه پیر و جوون حالیش نیست !
به وبلاگ هام سر بزنید
امضاء : بهار!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهاره دلم خیلی سوخت. با اون حالش بچه اش رو می آورده کلاس ای خدا یه مادر همیشه نگران بچه اش هست.... همیشه تکه ای از قلبش بیرون از بدنشه.

یادمه بابام رو که می بردیم برای رادیوتراپی مردها و پیرمردها کلی خدم و حشم دنبالشون بود ولی زنها نه. طفلکی ها تنهایی می اومدن و بی سر و صدا کارشون رو انجام می دادن و میرفتن. الان چهره یک خانم جوونی جلوی چشمم اومد که کانسر پستان داشت و دلشوره اینکه به موقع کارش انجام بشه تا بتونه بره بچه اش رو از مدرسه برداره. تنهای تنها بود. خدایا کاش شفا پیدا کرده باشه. کاش.....
آب جایگزین ندارد آب را درست مصرف کنیم.....
بهار جان هیچ چیز ماندگار نیست. حتی سختی های روزگار. حتی بدی هایی که دیگران در حق ما میکنند. اتفاقا با رفتن عزیز آدم ، میشه تشخیص دوست و دشمن رو داد که این هم برای خودش چالش بزرگی هست.
آب جایگزین ندارد آب را درست مصرف کنیم.....
2731
بهار
فقط بدون اگه هر کمکی هر کمکی خواستی
من بی تعارف و رودرواسی اینجام
شیخی به زنی فاحشه گفتا :مستی!
هرلحظه به دام یک کسی پا بستی
گفتا شیخا! هرآنچه گویی ،هستم
اما تو؟چنان که می نمائی ،هستی؟
شیرین جون
واقعا باهات موافقم
تو سختی همیشه خوب میشه ادما رو محک زد

طفلک اون خانم ..
قربون شما دوست های خوبم برم
برام فقط دعا کنید که یه مقدار آرامش به زندگیم برگرده . حتی یه مقدارش هم الان راضیم میکنه
نه که فکر کنید تو زندگی مشترکم مشکل پیش اومده ها نه . خیلی مشکلات همه با هم گره خوردن . گره ای که میشد با دست باز بشه الان با دندون هم نمیشه بازش کرد !

مکرو و مکرلله و لله خیرالماکرین
به وبلاگ هام سر بزنید
امضاء : بهار!
عزیزم دعا میکنم برات ایشالله خدا همه کارهاتو ردیف کنه. 25 بهمن سال مار عوض میشه برای من بدترین سال دنیا بود امیدوارم سال بعد برای هممون سلامتی و شادی و پوووووووووول زیاد باششه
بهار
مطمئنم این دوران میگذره و توقویتر و محکمتر از قبل بلند میشی ..(به قول یکی از دوستانم وقتی کسی بهم میگه تو قوی هستی میخوام کله اشوبکنم! منم همینطور :))
سلام بهاره جون شکر دیروز خیلی بد بودم تا شب برزخ بودم امروز صبح یذره بهترم استانه تحملم کم شده شوهرم بهم میگه بالا چشم ابرو ازش بیزار میشم و حتی نمیتونم نگاهش کنم در صورتی که من همیشه صبور بودم خیلی زود قاطی میکنم
انجل جون
ورزش میکنی؟
ورزش شدیدادر کم کردن استرس و تنش موثره
اگه دارو میخوری که چه بهتر
نمیخوری برو مشاوره روانپزشکی شاید لازمه مدتی ضد افسردگی بخوری
از دم کرده های گیاهی هم استفاده کن
مخلوط بهار نارنج و چای سبز
گل گاو زبون و سنبل الطیب
رازک
بادرنجبویه
اسطخودوس
حتما سعی کن روزی یدونه مکمل حاوی وینتامین بی بخوری
یا امپول نوروبین بگیر و بزن همون ویتامینها رو داره و برای ارامش اعصاب عالیه
توروخدا مواظب خودت باش
بهاره جون نگو ورزش نمیدونم چرا اینقدر بی خس شدم خوبه باشگاه صبا تو ساختمونمونه هر روز میگم اسممو بنویسم بازم نمیرم . سعی میکنم گیاهی ها رو بگیرم بخورم اسنترا هم میخورم خدا به هممون کمک کنه
انجل جون
بروشنا کن
آب ارامش بخشه
هرکاری لازمه بکن
به خاطر خودت پسرات و همسرت
باید خوب بشی
چاره ای نیست..
2706