2752
2734
عنوان

سلام دوستای خوبم دارم عذاب میکشم به همفکریتون احتیاج دارم .

| مشاهده متن کامل بحث + 1389 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با موبایل شوهرت به اون خانمه زنگ بزن ببین لحن پاسخش چه جوریه صمیمیه یا رسمی؟ و باهاش حرف بزن و بگو با شوهرت دیگه کاری نداشته باشه وگرنه آبرو شو می ریزی و یه مدت گوشی شوهرتو خاموش کن و نزار راحت بتونه باهاش ارتباط داشته باشهو خیلی بالحن بدی با اون خانوم حرف بزن تا حساب کاربیاد دستش
به نظر منم خییییییییییییلی خیلی جدی برخورد کن
چون تو برای دوسال دیگه که زندگی نمیکنی برای سی یا چهل سال دیگه میخوای کنارش زندگی کنی
حتما پیگیرش باش
چون اینکه خیلی راحت برگشته گفته همیجوری بوده این نشان دهنده اینه که براش مهم نیست تو چه فکری میکنی و این خیییییییییییییلی بده خیلی بد
اما یکی از دوستان خیلی خوب گفت که دعوا نکن فقط حسابی ازش علت بخواه و کوتاه نیا
اجازه بده صحبت کنه دلیل بگه ولی وقتی داری به حرفاش گوش میدی خییییییییییییلی راسخ و محکم و با یه اعتماد به نفس بالا باهاش صحبت کن بذار سادگی رو تو حرفات نبینه محکم باش تو حرفات تو لحنت
اما خواهشا گزینه ی مسخره طلاق رو برای این چیز جزیی اصلا تو ذهنتم نیار چه برسه به عملی کردنش
چه ربطی داره تا یه مشکل پیش بیاد فووووووووووووووووورا طلاق
ادمای ضعیف همیشه اول قدم دنبال اخرین راههکار میرن
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم
دیروز رفتم نمک خریدم هنوز گرون نشده بود لطفا مسئولین رسیدگی کنن
اون خانم خودش خواسته که به من یه نفر دیگه بگه که با هم ارتباط دارن نمیدونم این موضوع رو به خانواده ها بکشم یا نه
نگرانی مشکلات فردا را دور نمی کند بلکه تنها آرامش امروز را دور می کند..
ثریا این فقط یه مشکله؟؟؟ خیانت فقط یه مشکله؟؟؟؟ اگر قضیه بر عکس بود و خانوم با یه آقای غریبه ارتباط داشت از نظر همسرشون این مسئله فقط یه مشکل بود؟؟؟ خیلی خودتونو دست پایین میگیرید خانوما...
شیر هم که باشی...جلوی جماعت گاو کم میاری!
شوهرت از سر کار برگشت بگو خیلی جدی میخوام باهات حرف بزنم و ببینم خلل زندگی یا اشتباه رفتار من کجاست که توی وجود یکی دیگه جستجوش میکنی
آیلین قربونت برم خوب این یه مشکل رفتاریه یه احساس اشتباه که با خیلی چیزها میشه حلش کرد و اگه تکرار شد اونوقت تصمیم های دیگه رو بگیرن
مگه حرف زدن برای کیه ؟؟؟؟؟ خانواده برای کیه ؟؟؟؟توضیح خواستن کی معنا میگیره آیلین جون ؟؟؟؟؟؟
این روانشناسها برای کی اینهمه درس خوندن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همه رو باید بریزیم دور و اول بریم سراغ قاضی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2706