2733
2734

دوستان کسی هست بعد از ۲۰ سالگی ارتودونسی کرده باشه؟دندون عقلم دراومده باعث شده هم دندونای جلو بره روهم و یکمم فک بالام جلوئه. دکتر گفته بود صبر کن بعد از اینکه دندون عقلت دراومد بیا برای ارتودونسی. میخواستم ببینم کسی تجربه داشته که بعد از ارتودونسی علاوه بر یک ردیف شدن دندونا فکشم بره عقب تر؟یا باید به فکر عمل فک باشم؟😟

یه ذره تغییر میکنه

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا نمیتونم تصورت کنم ولی تو نت دیدم با تزریق فیلر هم جلو و عقب رفتگیهارو هماهنگ میکنن

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

من ی بار رفتم معاینه دکتر گفت باید فک عمل بشع ولی عمل نکردم و ارتودنسی کردم خیلی عالی شد فرم لبم و دندونام ...17 سالگی ارتو کردم .. 2 سالم روش بود. 

ولی اگ ضروری نیست عمل نکن..

مارا نگاهی از تو کافیست..اگر کنی 
عزیزم دکتر از رو عکسات تشخیص میده اگه یه کم جلو باشه با ارتودنسی درست میشه،ولی اگه زیاد باشه باید جر ...

چند سال پیش که رفتم گفت حل میشه با ارتودونسی اما باید صبرکنی دندونای عقلتم دربیاد باز تصمیم بگیرم. حالا امیدوارم که احتیاج به جراحی نباشه

2706