2733
2739
عنوان

دوستان ميشه در مورد انتخاب اسم دوباره كمكم كنين

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 34 پست
من بعد نه ماه گشتن گذاشتم ماریا حالا مث سگ پشیمونم البته بلانسبت 

چرا عزيزم؟ چرا پشيمون، قشنگه كه

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
هر دو واقعا قشنگه،ملودی این امتیاز و داره که با فامیلی هماهنگه ولی خیلی مهم نیست،لیانا هم این امتیاز ...

مرسي عطش عزيز از راهنماييت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا عزيزم؟ چرا پشيمون، قشنگه كه

یکم سخته شماهم صداکردنش شماهم دقت کن اسم راحت که برداری بقیه هم بااهنگ قسنگتری صدامیکنن مث رها کوتاه باشه قشنگه 

عاجزا نه ازتون میخام به دخترم رای بدین لینک کپی کنین به کسی بفرستین وبعد بزنین روش بدخترم رای بدین به ازای هررای آیت الکرسی میخونم ماریا خسروخانی  https://t.me/joinchat/AAAAAEwY0KgE6gKWnTXxZQ

لیانا اسم خوبیه.معنیش هم زیباس

ای کاش  به جای اینکه  اعتقادات شخصی خودمون رو اشاعه بدیم و روشون به هر نحو ممکن پافشاری کنیم  سعی کنیم که انسانیت  ،معرفت ،دوستی و  حتی محبت رو اشاعه بدیم.
2731
یکم سخته شماهم صداکردنش شماهم دقت کن اسم راحت که برداری بقیه هم بااهنگ قسنگتری صدامیکنن مث رها کوتاه ...

آرزو جان به نظر من قشنگه و واقعا اسم پيدا كردن پروسه سختيه، اگه اين اسمي بوده كه بعد 9 ماه گشتن به دلت نشسته شك نكن،و نذار ديگران هم اثر بذارن روت، نامدار باشه ايشالا

یکم سخته شماهم صداکردنش شماهم دقت کن اسم راحت که برداری بقیه هم بااهنگ قسنگتری صدامیکنن مث رها کوتاه ...

لیانا  هم یکم سخته   لیا  قشنگتره  البته از نظرمن .  

پانیسا  رو هم میشه  پانی  صدا زد

2738
لیانا  هم یکم سخته   لیا  قشنگتره  البته از نظرمن .   پانیسا  رو ه ...

مرسي از راهنماييت

به نظرم لیانا خیلی خاص و خوشگله 

ملودی هم زیباست اما چون زیاد دورو برم ملودی داریم دیگه به نطرم خاص نمیاد 

پانیسا هم یکم خوش آهنگ نیس 

الیته به نظر من چون همه چی سلیقه ایه .... 

اسم دختر انتخاب کردنش خیلی سخته 

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂
به نظرم لیانا خیلی خاص و خوشگله  ملودی هم زیباست اما چون زیاد دورو برم ملودی داریم دیگه به نطر ...

خيلي سخته، امروز به شوهرم ميگفتم تو رو راحتتر واسه ازدواج انتخاب كردم  ممنون از راهنماييت

خيلي سخته، امروز به شوهرم ميگفتم تو رو راحتتر واسه ازدواج انتخاب كردم   ممنون از راهنماييت

خخخخخخ دقیقاااا ...🤣

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂