2737
2734
عنوان

همه میگن خیلی عصبانی و گند اخلاقی

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 29 پست

دقیقا منم همینطورم ب خاطر هم چند روزه فقط گریه میکنم   منے که گریه امکان نداشت بکنم     چشمام میسوزه از اشکام     بهم انگ مغرورے و بے ادبے و بے محلے زدن  بابام مث سگ بهم هاپ هاپ میکنه     ولے من اینجورے نیستم  من فقط تودارم  با کسے دردو دل نمیتونم بکنم  نمیتونم مث بقیه راحت بحرفمو شوخے کنمو بخندم

الکی مثلا باردارم  اونم دوقلو
نمیتونم خودم رو تغییر بدم . اینطوری راحت ترم  ولی وقتی یکی رو میبینم ک شوخه و همه دوستش دارن&n ...

ببین همه مثل هم نیستن شوخ بودن هر جایی اونم برای دختر اصلا صورت خوشی نداره

من رمان زیاد میخونم تو رمانا هم پسرا و همه جذب دختر کم حرف و مغرور میشن

من خودم دوست ندارم اصلا یه نفر خیلی وراجی و شوخی کنه مخصوصا یه دختر

منو تو جذاب تریم و تو هم برای دوستای صمیمیو همسرت اگه داری و خانواده شوخ باش نه هه

باشد که رستگار شوی  

مامان تو خدای من روی زمینی-//♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونم خودم رو تغییر بدم . اینطوری راحت ترم  ولی وقتی یکی رو میبینم ک شوخه و همه دوستش دارن&n ...

شرایط دور و برت اوکیه؟پدر ومادر و خانواده از لحاظ عاطفی ساپورتت کردند؟و میکنند

نمیخواد هر روز بگی دوست دارم، یه بار بگو ولی صد بار ثابتش کن!  
خواهر منم همینه البته در ظاهر ولی ما اطرافیانش میدونیم چقدر در باطن خوش قلب و مهربونه 

خانواده منم میدونن اخلاقم چجوریه

ولی زن داداشم همیشه از دستم ناراحته 

با اینکه اندازه خواهرم دوسش دارم و خیلی مراعات میکنم 

من خود به چشم خویشتن دیدم ک جانم میرود..
2731
شرایط دور و برت اوکیه؟پدر ومادر و خانواده از لحاظ عاطفی ساپورتت کردند؟و میکنند

نه اصلا بچه طلاق بودم 

مادرم هم ازدنیا رفته 

ببین همه مثل هم نیستن شوخ بودن هر جایی اونم برای دختر اصلا صورت خوشی نداره من رمان زیاد میخونم تو ر ...

ممنون عزیزم 

با حرفات اروم گرفتم 

2738
نه اصلا بچه طلاق بودم  مادرم هم ازدنیا رفته

پس دیگرانیکه اینقدر نفهمند و بدون اینکه بفهمند حال و روزت چی بوده و چ ها بهت گذشته.بذار تو نفهمیشون ببینند.کسی که اینقدر بی عقل و شعوره که با یه بار دیدن برچسب به ادم میچسبونه پشیزی برات مهم نباشه

اما خودت سعی کن با یه مشاور حرف بزنی که تو واقعا اینجوری هستی یا اینجوری شدی تا بتونه کمکت کنه

نمیخواد هر روز بگی دوست دارم، یه بار بگو ولی صد بار ثابتش کن!  
پس دیگرانیکه اینقدر نفهمند و بدون اینکه بفهمند حال و روزت چی بوده و چ ها بهت گذشته.بذار تو نفهمیشون ...

ممنون از راهنماییت خواهر عزیزم  

خوب بایه مشاور حرف بزن. 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

اصلا نیاز نیست خودتو عوض کنی شما آدم درونگرایی هستی دیگران باید یاد بگیرن بشخصیت شما احترام بزارن و اونجوری که هستی دوستت داشته باشن فقط سعی کن خیلی بخاطر دیگران نخوای از خود واقعیت دور شی 

2706