2737
2739
عنوان

مامانایی که لک لانه گزینی دیدن..... چندروز بعدش بیبی تون مثبت شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 130582 بازدید | 106 پست

سلام من آخرین پریودم ۱۵اسفند بود توی فروردین چند بار اقدام به بارداری کردم و بعدش بیبی چک گرفتم منفی بود الان ۲اردیبهشته هنوز پری نشدم بقط چهار روزه لکه بینی دارم ک امروز شدید شده یعنی حامله ام؟

سلام مامان اتنا 

لطفا نظرتونو میگید دراین مورد؟

چون من حرفاتونو قبول دارم

بنظرتون رابطه ای بین زود مثبت شدن بی بی چک قبل پری و جنسیت بچه هست؟

من روز 25 پری بی بی ام مثبت شد بهم گفتن احتمالا دختره که زود معلوم شده واگه دیرتر و بعد موعد مثبت بشه پسر میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم تقریبا خودم اين مورد رو قبول دارم گرچه مثال نقضش رو هم دیدم. 

دوره خودت معمولا چند روزه بوده؟ تخمک گذاری کی بوده؟ .... بتا چند بوده؟ 

به همه این موارد هم بستگی داره. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
سلام مامان اتنا  لطفا نظرتونو میگید دراین مورد؟ چون من حرفاتونو قبول دارم بنظرتون رابطه ای ب ...

مهم زود مثبت شدن نیست مهم تر از اون اينه که بتا به تدریج بره بالا...... یعنی بیبی هم به تدریج رنگ بگيره و پررنگتر بشه 

2731

سلام دوستان منم روز دوازده پری خونریزی داشتم دکتر گفت احتمالا تخمک گذاریه بعد روز  هفدهم و هجدهم و روز نوزدهم زیاد فعالیت کردم و با درد کمر لک قهوه ای خیلی کم دیدم میتونه لک لانه گزینی باشه؟ یا زوده؟ کمرم خیلی حساس شده...

بچه ها همه چی پرید.. امروز لک بینی پیدا کردم.. . . اخه چراااااااااا با وجود دیدن لک لانه گزینی باز پ ...

سلام ببخشید منم علایمم شبیه شماست...منم دوروز قبل پریودم بی بی زدم منفی بود ولی لک هایی مثل لانه گزینی داشتم...شما باردار بودین یا نه؟

2740
سلام ببخشید منم علایمم شبیه شماست...منم دوروز قبل پریودم بی بی زدم منفی بود ولی لک هایی مثل لانه گزی ...

نه عزیزم باردار نبودم 

سلام من از پریودم دوروز ک گذشت خوت اومد رفتم نوار گذاشتم ولی دیگ تا دوروز اصلا چیزی نیومد بی بی گذاشتم روزی ک ۴ روز از پریم گذشته بود منفی شد امروز روز پنجمه هنوز نشدم فردا شش روزه تاخیر کردم اگ نشم صبح بی بی بزارم بنظرتون