2733
2734
عنوان

خانوما کسی هست که سرویس چینی زرین داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12873 بازدید | 37 پست
آخه پشت همش نوشته قابل شستشو....همشون دارن.

نه همشون ندارن 

زرین هزار تا طرح داره 

من یه طرحی میخواستم خیلی خوشگل بود 

ولی چون قابل شستشو نبود تو ماشین نخریدم 

البته راست میگن زرین یکم سنگینه ولی نه خیلی

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم
راستی رها ؟ چقدر منو دیروز ترسوندن. لبپر و اینا چی نشدن؟ سنگین هم نیستن که اذیت بشی تو مهمونی؟

عزيزم بازار شوش جمعه ها بازه ؟ منم دوست دارم براي خريد يه سر اونجا بزنم ولي تو هفته نميتونم . اگه بازارش جمعه ها باز باشه حتما ميرم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پس چی میگن سنگینه؟

نه اتفاقا. من شنیدم خامش رو از خارج میارن اینجا طرح میزنن. خیلی سبکه. اون قدیمیها بود که سنگین بود. 

مهربانوی عزیز نمیگویم که میز آرایش نداشته باش، اما میگویم حداقل از میز تحریرت بزرگتر نباشد! نمیگویم لوازم آرایش نخر اما میگویم حداقل کتاب هم بخر.نمیگویم دل نبند، عاشق نشو و به خاطر عشقت فداکاری نکن، بلکه می گویم عاشق خوب کسی شو، به کسی دل ببند که این عشق را ، این صمیمیت روحانی راخوب بشناسد و بفهمد.نمیگویم هرماه موهایت را به روز رنگ نکن، اما یادت نرود دانش و سوادت را هم به روز کنی. نمیگویم کمد لباست پر از لباسهای متنوع نباشد می گویم کتابخانه ات بزرگتر باشد.نگذار هیچ ابزاری را مثل اسباب بازی دورت بریزند تا با انها سرگرم شوی و نفهمی در جهان چه میگذرد. اندیشه ات را نفروش
عزيزم بازار شوش جمعه ها بازه ؟ منم دوست دارم براي خريد يه سر اونجا بزنم ولي تو هفته نميتونم . اگه با ...

آره خانومی بازه...

بزرگی ما به هدفی است که در سر داریم و آن را می جوییم.
شما اکنون چه هدفی در سر دارید؟ به همان میزان عظیم هستید.......
2728
خیلی وقته دارین؟کدوم طرحش رودارین؟

من مدل رزفلاور از سری ایتالیا اف چینی زرین رو دارم. با اینکه فروشنده بهم گفت تضمین شده برای شستشو با ماشین نیست ولی الان چند ساله دارم و همیشه با ماشین هم شستمش هیچ اتفاقی براشون نیفتاده. علاوه بر اینکه یه سری از مدلهاش گارانتی شستشو با ماشین رو هم داره. 

چقدر خوووب... چقدر دیروز پس الکی حرف میزدن. دلم میخواست بخرم دست نگه داشتم....

منم پنج ساله که دارم مدام از سرویس چینی زرینم استفاده می کنم خیلی عالی هستن طرح هاش هم از بقیه چینی ها به نظر من قشنگ تره. 

در مورد استفاده توی ماشین ظرفشویی، من تقریبا بشقاب هاشو تو این مدت ماهی یک بار تو ماشین گذاشتم و هیچی نشدن فقط چند تا بشقاب میوه خوری که تقریبا هفته ای سه چها بار توی ماشین گذاشتم رنگای طلایی و نقره ای روش داره از بین میره. ولی لب پر و اینا نه. سبک هم هستن.

من مدل رزفلاور از سری ایتالیا اف چینی زرین رو دارم. با اینکه فروشنده بهم گفت تضمین شده برای شستشو با ...

بعد با قرص هم شستین؟ یا مایع ظرفشویی؟ یا فرقی نمیکنه؟

2740
منم پنج ساله که دارم مدام از سرویس چینی زرینم استفاده می کنم خیلی عالی هستن طرح هاش هم از بقیه چینی ...

کدوم مدلش رو داری؟ من همیشه با ماشین میشورم اصلا هیچیش نشده. سرویس من ۶ نفره است و یه روز درمیون تمام ظرفاش شسته شدن

بعد با قرص هم شستین؟ یا مایع ظرفشویی؟ یا فرقی نمیکنه؟

من با قرص می شورم همیشه. موقع خرید فروشنده بهم می گفت از اون مدلهاش که گارانتی شستشو در ماشین رو داره بخر ولی من این طرح رو دوست داشتم ولی خدا رو شکر چیزیش نشده!

مال منم چینی زرین طرح شکوفه گیلاسه، کلا طلایی کار شده و قابل شستشو تو ماشین ظرفشویی هست اما من ماشین ندارم که بخوام بذارم توش🤣😁😅

یه کمی سنگینه اما بنظرم خیلی شیکه

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

خیلی ممنون مامی سامی جان از نظرت...

چقدر اینجا خوبه آدم میتونه نظرات بقیه رو ببینه

به نظر منم میارزه به شکیش ، سنگین بودنش...

رو هم میذارین خیلی سنگینیش قابل لمس تره نه؟مثلا ده تاش با هم.

اتفاقا منم دیروز چینی گرفتم برا جهیزیم،چینی زرین سری ایتالیا اف،این طرح رو دیگه نمیزنن منم شانسی پیدا کردم،فروشنده گفت بزاری ماشین هیچیشون نمیشه ولی اومدم تو پیج خود زرین نگا کردم دیدم نوشته برا شست و شوی مکرر با ماشین خوب نیس

الان نظر بچه ها رو خوندم یکم خیالم راحت شد،من برا مهمون گرفتم 

من با قرص می شورم همیشه. موقع خرید فروشنده بهم می گفت از اون مدلهاش که گارانتی شستشو در ماشین رو دار ...

برتی شما هم لب پر نشده؟

2706