2733
2739

میدونم توی هر تاپیکی یه سری مخالف داره یه سری موافق..

اونایی که با حرفم موافقن که دمشون گرم

اونایی که مخالفن باهم؛بدون توهین بیان انتقاد کنن.

من خیلی با دیدن این صحنه ها چه در مجازی و چه در غیرمجازی؛خیلی غصه میخورم...😔😔

و با کوهی از سوالات مواجه میشم...

چرا بعضی از زنا عادت کردین به تو سری خوردن..!؟

چرا بعضیا توهین بهشون عادی شده؟؟

چرا بعضیا شان خودشون تا این حد پایین میارن ..!؟

چرا دارید مردسالاری رو رواج میدین؟؟

چرا جلوی خشونت ساکت می ایستید؟؟

چرا و چرا و چرا های دیگه......

برای همه باید خیلی تاسف بار باشه که هرروز ساکت میمونن بعضیا

از جامعه بخوام بگم براتون؛لازم نیست چون خودتون احتمالا میدونید یا میتونین برین تحقیق که هرروز چقدر زن کتک میخوره؛چقدر زن بعد سال ها توهین و تحقیر و خشونت فیزیکی تازه صداش درمیادو میره دادگاه یا پزشکی قانونی؟؟

تو همین نی نی سایتم بخوام بگم براتون که از هر ده تا تاپیک هفتاش درمورده کتک خوردنه.یکی شوهرش مست میکنه میزنتش؛یکی سر مسائل مالی،یکی پدرشوهرش میزنتش،یکی....

دیگه نیاز به گفتن نیست؛خودتون میبینید.

فقط خواهشم اینه محکم بایستید و از حقتون دفاع کنید؛ساکت نشینید تا عادی شه.

و اینکه تا زمانی که خودتو ارزشمند ندونی؛دیگران بی ارزش میبینن تون.

A bitter ending is always better than an endless bitterness

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی با بوی  جوراب عاقاشون مست میشن چه توقعی داری😁

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2738

اره دقیقا من ی وقتایی بعضی نظرها رو میخونم میگم وااای چه بلاهایی من  سر این بنده خدا در میارم.چقدر بعضی خانمها راحت کوتاه میان از حق خودشون

ولی با خانمهای مستقل که رفت و آمد میکنم میبینم حقشه و خوبش میکنم😊😋

هر روز بیشتر از دیروز دوستت دارم..گویی در قلبم بروزرسانی میشوی🤗😍

لازم به ذکر است که بگویم

آقاجان از ما که گذشت دختراتونو از اون اول به گونه ای تربیت کنین و براش ارزش قائل شین که یاد بگیره وجودش مثه یه جواهر ارزشمنده تا بعدا اجازه نده هر مرد(البته مرد که نیستن اونا اونا از مردی یه چیز دارن فقط*با عرض پوزش*)هر کاری خوایت باهاش بکنه و حرف بزنه یا رفتار کنه. نمیگم غرور میگم ارزش قائل بشن برا خودشون

اومدن تو قشنگ ترین مزد صبوریه

متاسفانه مقصره این یه مورد خود ما خانما هستیم که همه تقصیرارو از زن میدونیم.مقصر خیانت کردن شوهرو،مقصره کتک خوردن از شوهر و حتی پدرشوهرو،مقصر بداخلاقی و قهر شوهرو و ....همه میگیم تقصیر خودته،کم گذاشتی براش عصبانیش کردی جوابشو دادی،آخرشم میگیم اون مرده حق داره!!!

بایک داری.البته جهان سومی بودن رو به خاطر این مسایل قبول ندارم .چون تو کشور های جهان اول هم خیلی در ...

درسته ولی با یکم مطالعه میتونیم اینو بفهمیم که جهان سومیا؛بین40تا 50درصد بیشتر مورد خشونت فیزیکی و روانی قرار میگیرن

اره دقیقا من ی وقتایی بعضی نظرها رو میخونم میگم وااای چه بلاهایی من  سر این بنده خدا در میارم.چ ...

بدتر از کتک زدن حامله هاس که انگار خیلی عادی شده و من خبر ندارم😕😕😕

فدات اینا رو یه جا بگو که ازدواج زیر  هیجده سال توش عادی نباشه اینجا نی نی سایته چهاده ازدواج میکنن قبل بیست دوتا بچه دارن چون خدا روزی رسونه میدونی که ؟؟؟درسم خونه شوهر میشه فوق دکترا گرفت

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706