2733
2734

من داستان زندگیم اگر برای باور دوم اینجا بنویسم و بخونی باورت نمیشه من چی کشیدم چی کشیدم درد کشیدم زخم کشیدم مو شدم نپوکیدم نخواستم کم بیارم تحت هر شرایطی به خدا توکل کن و غریب الغربا بهش توسل کن امام رضای مهربون قربونش برم چقدر خوبه باور کن درست میشه یک روز تایبک میزنه بجه عزیزم به دنیا اومد  راستی تا میتونی استغفار کن استغفار علاج همه چی هست رزق روزی بچه دار شدن یعنی معرکه هست نمیخاد تسبیح بگیری دستت همین کارهات میکنی راه میری میشینی همش استغفار کن 

خداوندا طول عمری با عزت به پدر مادر خوبم. عطا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی داغونم دیشب فقط می گفتم ای کاش صبح رو نبینم

بجای گریه بلند شو یکم به خودت برس خونت تمیز کن یه غذایی برای شوهرت درست کن لبخند بزن و به آرامش بهش بگو همه چیز درست میشه و من تا آخرش باهات هستم. پاشو عزیزم بخدا که نه غم میمونه نه شادی در این دنیای زود گذر ماتم نگیر راستی یکم اسفند دود کن من هر روز صبح کارم اینه اسفند دود میکنم صدقه میزارم کنار و زیارت ال یاسین میزارم احساس میکنم امواج مثبت جذب میکنه 

من داستان زندگیم اگر برای باور دوم اینجا بنویسم و بخونی باورت نمیشه من چی کشیدم چی کشیدم درد کشیدم ز ...

یعنی می تونم . درست می شه . باورت نمی شه ذره ذره از همه چی تو زندگیم زدم .که زندگیمو بسازم .اما همه چی خراب شد .من دختر نازپرورده ای نیستم از بچگی که پدر و مادرمو تز دست دادم روی پاهای خودم وایسادم .اما دیگه کم اوردم حتی کارمم از دست دادم

یا امام رضا
الان دو روز به هیچی چی جز چند دو تا دونه بیسکویت لب نزدم .همش تب می کنم . حتی جون نوشتن ندارم. برام ...

بیخود بلند شو اول مسکن بخور بعدش پاشو یه لقمه نون درست کن بخور من دوست ندارم دوستم تو این وضع باشه شانس آوردی آخر دنیا هستم اگر نزدیکت بودم چنان  بزور بلندت میکردم بلند بشی از این جو پاشو خانمی عزیزم نزار دشمن شاد بشی فکر بکنن افتادی پاشو قربونت برم تو لایق همه چیز هستی فقط یادت باشه اینم میگذره 😘😘😘❤️

یعنی می تونم . درست می شه . باورت نمی شه ذره ذره از همه چی تو زندگیم زدم .که زندگیمو بسازم .اما همه ...

بخدا به غربتم قسم به امام رضا قسم میشه 😢 برو ببین یک دردهای تو این دنیا هست بخدا با درد تو قابل مقایسه نیست اینقدر ضعیف نباش تو دختر غم دیده  هستی به قول خودت زندگیت ساختی پس از این به بعد هم میتونی

چقد ارومم می کنی .ای خدا کمکم کن

ترو خدا یکم دیگه پاشو جو خونت عوض کن الان که همه فشار ها هست حداقل بزار مهر و عاطفه شوهرت باهات باشه برای جریان مشکل شوهرت ببین کسی بهتون قرض نمیده اگر کسی قرض نداد طلایی پس اندازی داری بهش بده گناه داره جای دوری نمیره اونم شوهرت هست مشکل  اون مشکل تو هست و من مطمئنم اوضاع بهتر بشه چند برابرش برات جبران میکنه. ریلکس که شدی یک مدتی بعد با خیال راحت و اعصاب ریلکس اقدام کن برای نی نی نه خدا بخیله  و نه تو پیری بازم خدا بهت یک نی نی تپل و خوشکل و ملوس میده 😍😘❤️

انشالله که مشکلتون حل میشه ازشوهرت حمایت کن وزیادهم غصه رونخورشایدبه زودی بازخدابهت بچه ای بده  وخودتودرگیرفکرای منفی نکن هرچندامان ازدست مردای بی فکرکه خرابکاریشون روهم پنهون میکنن