2752
2734
عنوان

وای از دست شوهر قهر قهروم، کمکم کنید...

| مشاهده متن کامل بحث + 1053 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب اخر اون قهراتون همیشه چه جور ختم شده

من پیشقدم میشم

اشتباهش رو قبول نداره

و همیشه مسائل ما حا نشده باقی میمونه

بحث تموم میشه بعد دو هفته، اما مشکل اصلی حل نشده!!!!

مرا هزار امید است و هر هزار تویی... سپردمش به خودت... لطفا معجزه ات رو نشونم بده... من منتظرم خدای مهربونم ...
عزیزم باش شوخی کن، قلقلکش کن.. آب بپاش روش بخنده هههه

بنظرت میتونم!!!

منم غرور دارم، شخصیت دارم، چرا برم منتش رو بکشم آخه وقتی که بی تقصیرم!

مرا هزار امید است و هر هزار تویی... سپردمش به خودت... لطفا معجزه ات رو نشونم بده... من منتظرم خدای مهربونم ...

یعنی استارتر حرف دل منو زدی، من پوست کلفت شدم، به پول وتحصیلاتش، دلمو خوش کردم،به دوتابچم،ومیرم خرید درمانی یا شام رستوران با بچه ها،وقتی سرکاره،اما مال منم بشدت قهرو ،حساس،مادر پرسته

سراسر زندگی من معجزه بود 
بنظرت میتونم!!! منم غرور دارم، شخصیت دارم، چرا برم منتش رو بکشم آخه وقتی که بی تقصیرم!

معذرت که نگفتم بخوای گلم.. تو عادی باش انگار طوری نشده.. همون حرفا و کارای هر روز ،خودش خوب میشه

Big ups
خب نمیاد عزیزم منم نمیرم تا یه مدت طولانی و بعد مجبورا  خستا میشم و پیشقدم میشم این پروسه مم ...

خب طول بکشه تو ادامه بده تا وقتی اون خسته شه، تو غذاتو بخور کاراتو بکن فکرکن رفته مسافرت و نمیبینیش

بر میگرده به تربیتشون خدا لعنت کنه این چنین مادرا از جمله ننه شوهری من اینطوری پسرشون رو  لوس و ...

چکار کنم؟

خیلی خسته ام

خیلی سرد شدم ازش

خب خوبه والا واسه چی بیاد مشاور؟ قهر میکنه ناز کشم داره  نباید محلش بذاری

دلم خونه

خب چکار میکنی آخرش؟

گاهی محلش نمی دم

گاهیم خیییییلی سرد و خشک و جدی مثلا میگم نون بگیر

بعدش کم کم خودش میاد طرفم نرم میشه

ولی در کل تحمل فضای سرد و بی روحی که موقع قهر به وجود میاد برام خیلی سخته

بااینکه ازش همیشه خدا دلگیرم و دلخون

اما بازهم اصلا دوست ندارم قهر باشم

چون خودم اذیت میشم

به خاطر خودم

بعضی سختی ها،آدم رو قوی نمیکنن.پیر میکنن!!!!
یعنی استارتر حرف دل منو زدی، من پوست کلفت شدم، به پول وتحصیلاتش، دلمو خوش کردم،به دوتابچم،ومیرم خرید ...

خدا بچه های عزیزت رو حفظ کنه الهی

من فعلا بچه ای ندارم از این زندگی...

اما من به پول و تحصیلاتش هم دلم خوش نیست...

نه به پولش نیاز دارم نه هیچیه دیگه

هرچند اونم نیازی نمیبینه که پولی خرج من کنه

من پیشقدم میشم اشتباهش رو قبول نداره و همیشه مسائل ما حا نشده باقی میمونه بحث تموم میشه بعد دو هف ...

خیلی کم مردی پیدا بشه عذر خواهی کنه بگه آره تو راس میگفتی اشتباه کردم من حق با توهست ولی خوب من شوهرم اوایل قهر میکرد من منت میکشیدم از دلش در میاوردم نمیذاشتم به یه شب طول بکشه  اما الان کاملا برعکس شده دیگه حوصله ناز کشیدن ندارم بخدا  اونم میدونه طوری که امروز ناهار اومد گفت غذام کو گفتم زیرش روشن کردم گفت پس اماده نیست من برمیگرددم گفتم مگه رستوران برگرد مگه من گفتم بیا دیدم جدی ماشد رفت گفتم تو گفتی چرا اومدی من رفتم منم گفتم برو هر جور راحتی  بعد دیدم رفت ۱۰ دقیقه دیگه دوباره در زد برگشت گفت ناهارمو بده گفتم چی ناز میکنی غذاتو داشتم گرم نیکردم ناز کش داری آخه گفت چقدم زنگ زدی برگردم گفتم بخدا تا شب زنگ نمیزدم  و نتیجه اینه زیاد محل نده بذار خودش دلش بخوادت برگرده تو عادی باش غذا درست کن به خودت برس تا این عادتو بذاره کنار

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2706