2733
2739
عنوان

مژه کاشتم غلط کردم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 14282 بازدید | 44 پست
عه.چه بد 😢 منم پارسال مژه کاشتم نتونستم با سختیاش کنار بیام از ته قیچی زدم کلی ام مژه هام ریخت&nbs ...

آره منم رو ابرو و مژه هام خیلی حساسم ، خیلی حالم بده .

اصلا نباید با مژه کار داشته باشیم نهایتش فرمژه 

آره منم رو ابرو و مژه هام خیلی حساسم ، خیلی حالم بده . اصلا نباید با مژه کار داشته باشیم نهایتش فرم ...

عب نداره عزیزم بهش برس منم شنیدم ک میگن وازلین برای رشد ابرو و مژه خیلی موثره استفاده کن ایشالا نتیجه بگیری

میشه برای جور شدن پول جهازم دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من واسه تقویت مژه هر کاری فک کنید کردم وازلین ویتامین E روغن کرچک سرمه فندق روغن فندق سرم سریتا و .. ...

برای تقویت مژه فقط تقویت مژه سینره.محشره.من خودم مژهام باهاش پر شد .بلند شد.ولی مژهام فرنیست

2740
منم مژه هامو لیفت کردم خیلی پشیمونم

چراچیزی نیست که پشیمون داشته باشه فر شده چی ازاین بهتر قشنگه که دوماه دیگم میره چیش بده

خواهشا برامشکلاتم یه صلوات‌مهمونم کنید😔

چند وقته مژه گداشتی؟بعد 3 الی 4 هفته باید ترمیم کنی وگرنه بلند میشه مزه های خودت و اونا رو هوا میمونه و کج و کوله میشه

برا برداشتن فقط برو آرایشگاه برات ریمو کنه اصلا دستکاری نکن و نکنشون

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

تقويت مژه سريتا استفاده كنين

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 
2706