2733
2739
عنوان

برای پسرعمه 18سالم دعاکنید😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1152 بازدید | 59 پست
انشالله خدا به جوونیش رحم کنه و شفاش بده دعاش کردم چطوری متوجه شدن عزیزم

ممنونم  از  همه  ، خون  دماغ شد چند روز پشت سر هم  الانم ک  دستش  سیاه شده

گر  تو  با  بد،  بد کنی  پس  فرق  چیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=66168264]انشالهه خدا به جوونیش رحم کنه و شفاش بده دعاش کردم چطوری متوجه شدن عزیزم[/QUOTE]

خدا چيكارت كنه يه ساعته امضاتو با ريتم ميخونم همش قافيه سازي ميكنم باز از دوباره درستش ميكنم خيلي اذيت شدم 

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   
2728
2738
نمیدونم  فقط امروز  بیماریشو گفتن بهمون   فعلا باید آزمایش  بده

ایشالا که تشخیص اشتباه داده باشن

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
مامان منم پارسال سرطان سینه گرفت،درمان کرد الان خوبه خوبه ،بیماری از بدنش رفته بیرون

خداروشکر عزیزم انشالله سایش همیشه بالاسرتون باشه

انشاالله به حق امام حسین شفا بگیرند الهی آمین

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

سلام دوستان میشه واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستید                                     یک بهار یک تابستان یک پاییز و یک زمستان را در پیش داری بعد از این فصلها همه چیز این دنیا تکراری است دخترکم به غیر از مهربانی همیشه مهربان باش مهربانم                                      تیکر یکسالگی دخترم مهرانا است میشه واسه سلامتی خودش و ابجی اش فاطمه دعا کنید ممنون 😢😢😭😭
عزیز شاید پلاکتش افت کرده  به این زودی گفتن این بیماری و؟؟!!!

اول  نفهمیده بودن  چند  رو بستری  بود  تهران  الان  ک رفته  شهرستان  بازم  همینجوری شده   آزمایش گرفتن  گفتن اینه  

2706