2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یکی از بچه ها از همون اول میخاست بفهمونه ب همه شوهرش تکه😔 حالا وسط دردلا و قهرا و نمدونم گاهی بحثه ...

بخدا بارها بهش گفتیم نکن نذار قهر میکرد۲روز باز شروع میشد دیگه گزوه رسید ب ۸نفر بخاطر همین اداها و لوس بازیای این دوستمون 

خلاصه اینقدر عکس داد و گفت و گفت و گفت تا شوهرش اولین سالگرد ازدواجشون فوت کرد

تاپیکشم هست تو سایت

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
2740
بخدا بارها بهش گفتیم نکن نذار قهر میکرد۲روز باز شروع میشد دیگه گزوه رسید ب ۸نفر بخاطر همین اداها و ل ...

وااااي😔

خدا جونم ميدونم به زودي بهم ني ني ميدي پس از الان كمكم كن مادرخوبي باشم براش💕😍

ما هم داشتیم از این گروه دقیقا از همینجا هم شروع شده بود اما الان همش 5 نفر مونده حت تو اون 5 نفرم اختلاف عقیده هست باید بیخیال باشی

چه غصه باشه چه شادی 0000 این نیز بگذرد   
بخدا بارها بهش گفتیم نکن نذار قهر میکرد۲روز باز شروع میشد دیگه گزوه رسید ب ۸نفر بخاطر همین اداها و ل ...

شوهرش تصادف کرد😔واقعا الان نمیدونم دلیل اینهمه فخرفروشی و عکس بازی و جار زدن خوشبختی چیه!!!

من باور کردم بعد اون قضیه ک چشم خوردن حتی تو فضای مجازی و اه کشیدن و نمیدونم بقول دوستمون حسرت خوردن میتونه تمام کاخ خوشبختی مون رو خاکستر کنه😐

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍

الان خوشحالی که میگی فوت کرد؟؟؟؟ اون مقصر نیست مقصر شماهایید که چشم نداشتید ببینید یکی خوشحاله بسکه نظر تنگ بودین .

خدایا حالمو خوب کن ، عشقمو بهش شفا بده حقش تومور مغزی نیست ..واسه عشقم دعا کنید😢
2706