2737
2734
عنوان

نتيجه لاغري با زنجبيل🙈😱

| مشاهده متن کامل بحث + 186816 بازدید | 120 پست

بچه ها من تو سه ماه تقریبا از ۸۸ به ۶۵ رسیدم .با رژیم و ورزش کع رژیممو از یه مربی حرفه ای گرفتم .الان چاقی شده یه غم بزرگ برای خانمها من خودم سنم کم بود بعد ازدواج ۳۰ کیلو اضافه کردم .خدایی دیگه فکر نمیکردم یروز به وزن مجردیام برسم .خیلی مدیون مربیمم .

من به همه معرفیش میکنم هم چون خیلی مدیون مربیمم هم دوسدارم هم هرکی تپلی زودتر نجات پیدا کنه😁😁 این آیدی تل گرامشونه tanasobx

مشاورشون رایگانه و بسیار مربی با اخلاقی هستن.

هزینه برنامه هم واقعا ناچیزه هفته ای ۱۵ تومن بوده.

و اینکه خدایی من تبلیغ نمیکنم خیلیییی راضیربودم فقط .بخوام توضیح بدم ۳ صفحه میشه ولی کارشون عالیه .😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانمی خوبی؟ به تاپیکتون برخوردم! خواستم ببینم لاغر شدید؟ آخه منم برای معدم مجبور به خوردن زنجبی ...

سلام گلم فداتشم 

بله لاغر شدم نزديك ١٠ كيلو كم كردم 

2731
سلام گلم فداتشم  بله لاغر شدم نزديك ١٠ كيلو كم كردم

سلام عزیزم خواستم بدونم 10 کیلو رو در مدت چندماه کم کردی؟با خوردن روزی چندلیوان زنجبیل؟ و اینکه رژیم و ورزشم داشتی یا مثلا خودت غذا تو کم کردی یا زیاد میخوردی؟راهنمایی میکنی؟

سلام گلم فداتشم  بله لاغر شدم نزديك ١٠ كيلو كم كردم

سلام عزیزم خواستم بدونم 10 کیلو رو در مدت چندماه کم کردی؟با خوردن روزی چندلیوان زنجبیل؟ و اینکه رژیم و ورزشم داشتی یا مثلا خودت غذا تو کم کردی یا زیاد میخوردی؟راهنمایی میکنی؟

سلام عزیزم خواستم بدونم 10 کیلو رو در مدت چندماه کم کردی؟با خوردن روزی چندلیوان زنجبیل؟ و اینکه رژیم ...

سلام گلم 

يه ماه خوردم 

روزي چهار پنج ليوان 

ورزش نميكردم اما خيلي كم غذا ميخوردم 

2740
سلام گلم  يه ماه خوردم  روزي چهار پنج ليوان  ورزش نميكردم اما خيلي كم غذا ميخوردم& ...

عزیزم شما وزن کم کردی فقط یا سایزم کم کردین من سایز برام مهمه؟

اونوخت الانم دارید ادامت میدی یا بعد 1 ماه تموم شد این رژیم ؟

سلام گلم وقتت بخیر عزیزم شما شروع کردی این زنجبیل خوردن رو تاثیرشو دیدی؟ذوق دارم من برا لاغری

سلام نه من متاسفانه کاروبار داشتم کمک مادرشوهرم اثاث کشی انجام دادم نتونستم اما دوست عزیز منم مثل شما ذوق دارم زودتر لاغر  بشم میای باهم انجامش بدیم تا یک ماه ببینیم تاثیر میزاره یا نه؟هرهفته آخر هفته هم به همدیگه پیام بدیم توی همین نی نی سایت ببینیم نتیجه رعایتش چی شد از فردا هرروز کمی ورزش رژیم ملایم بهمراه چندلیوان چای زنجبیل حدودا 5 لیوان

سلام نه من متاسفانه کاروبار داشتم کمک مادرشوهرم اثاث کشی انجام دادم نتونستم اما دوست عزیز منم مثل شم ...

سلام عزیزم خسته نباشی اره حتما موافقم  فقط شما روش درست کردنش رو بلدین 😆ب منم بگین از کی شروع میکنی شما

سلام عزیزم خسته نباشی اره حتما موافقم  فقط شما روش درست کردنش رو بلدین 😆ب منم بگین از کی شروع ...

ممنونم عزیزم بله بلدم از امروز شروع کردم یه قاشق سرخالی زنجبیل توی یه لیوان آبجوش بریز بعد درشو بذار تا پنج دقیقه بمونه بعد که درشو برداشتی سرد شد بخورش

2706