2733
2734
عنوان

سلام کسی راجب نوروفیدبک اطلاعات داره‌؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27185 بازدید | 46 پست
یه روانپزشکه خوب و با انصاف پیدا کن و برو. همه داروها هم وابستگی نمیارن، فقط بعضی هاش اینجوریه که با ...

تو تو اون تاپیک فهمیدم شیرازی یک روانپزشک خانوم که خیلی خوب باشه واسه وسواسم معرفی کن ممنون

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه مامان های گل

من دکتری مدیریت آموزشی ، مشاور و مربی آموزشی بچه ها با نیاز های آموزشی خاص( اوتیسم - بیش فعال و نقص توجه ) در تهران 

هستم . در منوی اصلی سایت  بخش : کودک دوساله و بالاتر با تاپیک : بیش فعالی ، جهت پاسخگویی به سوالاتون هر روز صبح به مدت یک ساعت در خدمت هستم.

در صورت نیاز و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با  ایمیل Hediehmohabbat@gmail.com با من در ارتباط باشید.

سپاس

#دکتر هدیه محبت

دکتر هدیه محبت  - مشاور و مربی تخصصی در حوزه آموزش و یادگیری کودکان                                   
2731

آموزش و تقویت مغزو تمرکز مهارت و راهی برای تمرین فعالیت مغزی است.

یکی از جدیدترین و کارآمد ترین شیوه های درمانی است، که به مغز کمک می کند، تمرکز کرده و باعث افزایش توانایی توجه کردن، دقت بهتر، حواس پرتی کمتر، بهبود مهارت ها ی اجتماعی و.. می شود.

یک درمان غیر دارویی برای رفع اختلال های تمرکز و یا کمبود توجه است.

افرادی هستند که فعالیت مغزی طبیعی دارند، اما اختلالاتی وجود دارد که بر زندگی روزمره و رفتار آن ها ممکن است اثر بگذارد و در این حالت نوروفیدبک بسیار کمک کننده است.

منبع: کلینیک آرام

من دختر عمم مشکل وسواس شدید داشت که یکی از دوستان معرفیش کرد به دکتر رضا داشمند و با نوروتراپی یا همان نوروفیدبک درمان شد واقعا خیلی راضی هستن از مراجعه به دکتر دانشمند و همیشه به همه هم معرفیشون می کنن

22716955 – 22716935

آدرس: تجریش - میدان قدس - خیابان دربند - پ 49 - واحد 5

https://drdaneshmand.com/

من دختر عمم مشکل وسواس شدید داشت که یکی از دوستان معرفیش کرد به دکتر رضا داشمند و با نوروتراپی یا هم ...

تهران نمیتونم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

سلام عزیزم من یه سایت خیلیل خوب می شناسم که یک متخصص نوروتراپیست داخل مطلب می ذاره و می تونی از طریق همون صفحه باهاشون ارتباط بگیری.

https://behravanclinic.com/ اینم ادرس ش خانم معصومه رادفر روانشناس و نوروتراپیست هستند.

اره اتفاقا خیلی درمان راحتیه برای درمان این اختلال وسواس هم من شنیدم زیاد ازش استفاده میشه. خهودم اختلال اضطراب اجتماعی داتم با کمک خانم دکتر سارا آزاد که یه نوروتراپیست خوبی هستش تو محدوده ونک تهرانه رفتم برای درمان الان خداروشکر بدون هیچ عوارضی حالم خوبه خداخیرشون بده.

سلام عزیزم

بله نتیجه عالی داره فقط باید توسط متخصص و انجام دقیق پروتکلهای درمانی هر شخص انجام بشه

که به جراعت میتونم بگم در کلینیک تخصصی دکتر مهسا ساداتی توسط متخصص نوروتراپی اول باتشخیص و بعدش با پروتکل های درمانی مختص هر فرد انجام میدند بر اساس اختلالی که داره توسط نقشه مغزی ،  و از همه مهمتر با دستگاه پروکامپ که مورد تایید وزارت بهداشت آمریکا و اروپا هست و خیلی هم دستگاه گرونیه و هر کلینیکی هم قدرت خریدشو نداره و معمولا کلینیک های دیگه دستگاه های ایرانی استفاده میکنند که هیچ تاثیری نداره. و قیمت جلساتشون هم طبق تعرفه نظام روانشناسی هست.

مشاوره جهت نورودرمانی در کلینیکشون که سمت مرزداران هست:

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

۴۴۲۹۷۳۳۰

۳۱

۳۲

2706