2733
2739

ما قصد داريم براي تعطيلات عيد قربان بريم استانبول ولي استرس دارم،اگر تجربه اي داريد بياين بگين،مرسييييي😘😘😘

خدايا مرسي كه هميشه بهم لطف داشتي و داري،مرسي كه هستي خداجونم❤️🙏     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
استرس چرا

نميدونم ميترسم خوش نگذره اطلاعات داشته باشم هم تو زمان كمك مي كنه هم تو خوش گذروني

من تجربه درمورد استانبولی دارم بیام 

نه من خودم خبره ام عزيزم،توش حتما زيره و زعفرون بزن😍😋

سه ساعت پروازه.لیدر میاد دنبالتون میبره هتل.اونجا بهتون میگن جاهای قشنگ و دیدنی کحاست.دونر کباب حتما بخورید خیلی خوشمزست.اطراف نیدون تقسیم زیاد میفروشن.واای باقلوا و قهوه ترکش عالیه.یه جزیره هست به اسم ادلار.تو استانبول ایستگاه داره حتما برید سوار کشتی میشید و میرید و با خودتون نون ببرید بگیرید دستتون مرغ دریایی میاد از دستتون میگیره.خیلی باحاله

دخترم همه زندگیمه.بدون نسیمم هیچم.دخترم عاشقتم
2740

خیلی عالیه عزیزم من پارسال مرداد ماه رفتم 

دلم هوای خودم را کرده است، این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم،دیگر نه حرص بدست آوردن دارم و نه هراس از دست دادن را، هر کس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد، دلم هوای خودم را کرده ..
من از وقتی شوهر کردم تنها سفرم شده خونه مادر شوهرم 

منم اولين سفر خارجه اي كه دارم ميرم همينه☹️

سفرنامه های استانبول رو سرچ کن کسانی که رفتن به صورت جزئی و کامل همه سفرشونو توضیح دادن خیلی کمکت میکنه از جاهای دیندی گرفته تا مراکز خرید و نحوه رفت و آمد از هتل 

برا من که خیلی کارآمد بود

دلم هوای خودم را کرده است، این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم،دیگر نه حرص بدست آوردن دارم و نه هراس از دست دادن را، هر کس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد، دلم هوای خودم را کرده ..
نه من خودم خبره ام عزيزم،توش حتما زيره و زعفرون بزن😍😋

زیره دوست ندارم زعفرونو امتحان میکنم😘

واسه سالم بدنیااومدن نی نی یه صلوات میفرستین😘😘😘خیلی منتظرش بودم 

یادش بخیر حداقل  ماهی دوبار با بابام مسافرت بودم کل کشور گشتم  تایلند فرانسه مالزی و........ ولی هزوقتی شوهر کردم هر شیش ماه میرم خونه مادر شوهرم و تمام.....تومسافرت با بابام جام دادم داداش کوچیکم

2706