2733
2734

اه اه 

هر وقت میای این سایت این تاپیکای عکس از طلا و لباس و فلان پربازدید شدن. 

دوست عزیز هر چی داری مبارک باشه خدا بیشترش کنه از ما چکاری بر میاد؟؟؟

بعد میگیم زن های ایرانی! زن های ایرانی هنوز تاپیک صغری و کبری رو برای چند تیکه جهاز و طلا پر بازدید میکنن چطوری میتونن تو این دنیا خودشونو با لیاقتاشون نشون بدن. من صد سال تو همچین تاپیکایی نمیرم چون بنظرم عنوان تاپیکای عکس اون چیزی نیست که میبینین بر عکس تو عنوانش نوشته شده التماس میکنم عکسای من رو نگاه کنین، لطفا ، جان من لایکم کنین، ترخدا توجه کنین، من خیلی تشنم!

خب بعضیا تازه عروسن ذوق دارن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان میریزن تو سرت😂😂

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2731
2738

چشم دیدن خوشحالی هم جنسامون رو داشته باشیم#

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

التماسم کن.خوشم اومد😅

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

طرز فکرشه دیگه

منم نمیپسندم

منم از طلا اصلا خوشم نمیاد فقط همش حلقه دستمه

اما یکی دیگه فکر میکنه حتما ندارم که بخرم

:)

من یه آدمِ همیشه خوشحااااالم😍/آورده دنیا یه دونه، اون یه دونه پیش منه😌💑/ من شادی و لذت را در ساده‌ترین چیزهای زندگی پیدا می‌کنم😍❤️

کاملا موافقم 

گل گفتی

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !
2706