2733
2739
عنوان

خانمای گل که زبان انگلیسیشون عالیه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 26 پست
این برنامه فقط جهت اهداف توسعه است. توزیع آن خارج از WTC بدون مجوز کتبی ممنوع است. در صورت تخلف امکا ...

زیر دیپلم ترجمه کن جانم

نی نی یار عزیز لطفا بهم پیام بده کارت دارم.۴ تا کاربری زیر خاکی دارم میخام وصلش بشن به کدوم نی نی یار باید پناه ببرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکست اصلا واضح نیس متنتو تایپ‌کن

متن و تایپ کردم

نی نی یار عزیز لطفا بهم پیام بده کارت دارم.۴ تا کاربری زیر خاکی دارم میخام وصلش بشن به کدوم نی نی یار باید پناه ببرم 
زیر دیپلم ترجمه کن جانم

واقعا متوجه نشدی؟ خوب میگه این برنامه یا حالا هر چی که هست و شما بهش دسترسی داری رو مثلا کپی نکن یا در اختیار شخص دیگه ای قرار نده. مگر اینکه از صاحب اون برنامه یا متن یا هر چی که هست، اجازه کتبی گرفته باشی. در غیر اینصورت میتونن علیه شما شکایت کنن. 

"اولدوز گفت: ننه کلاغه، دزدی چرا؟ گناه دارد. ننه کلاغه گفت: بچه نشو جانم. گناه چیست؟ این، گناه است که دزدی نکنم، خودم و بچه هام از گرسنگی بمیرند. این، گناه اسـت جانم. این، گناه است که نتوانم شکمم را سیر کنم. این، گناه است که صابون بریزد زیر پا و من گرسنه بمانم. من دیگر آن قدر عمر کرده‌ام که این چیزها را بدانم. این را هم تو بدان که با این نصیحت‌های خشک و خالی نمی‌شود جلو دزدی را گرفت. تا وقتی کـه هر کس برای خودش کار می‌کند دزدی هم خواهد بود." اولدوز و کلاغها
2731
ایا ما را اسکل نموده ای استارتر جان؟

فرستادم عزیزم معنی کن

واقعا متوجه نشدی؟ خوب میگه این برنامه یا حالا هر چی که هست و شما بهش دسترسی داری رو مثلا کپی نکن یا ...

گوشیم خاموش شده روشن نمیشه وقتی میزنم ش.ارژ این نوشته رو میاره 

گوشیم خاموش شده روشن نمیشه وقتی میزنم ش.ارژ این نوشته رو میاره 

آها. تا حالا برام پیش نیومده. گوشی رو از کجا آوردی؟ 

"اولدوز گفت: ننه کلاغه، دزدی چرا؟ گناه دارد. ننه کلاغه گفت: بچه نشو جانم. گناه چیست؟ این، گناه است که دزدی نکنم، خودم و بچه هام از گرسنگی بمیرند. این، گناه اسـت جانم. این، گناه است که نتوانم شکمم را سیر کنم. این، گناه است که صابون بریزد زیر پا و من گرسنه بمانم. من دیگر آن قدر عمر کرده‌ام که این چیزها را بدانم. این را هم تو بدان که با این نصیحت‌های خشک و خالی نمی‌شود جلو دزدی را گرفت. تا وقتی کـه هر کس برای خودش کار می‌کند دزدی هم خواهد بود." اولدوز و کلاغها
آها. تا حالا برام پیش نیومده. گوشی رو از کجا آوردی؟ 

گوشی از خوارم گرفتم اپ تی سی هست با کارتن و تمام مخلفاتش اما چن ماه پیش خاموش شده و روشن میشه رو ارم اچ تی سی میمونه

2738
گوشی از خوارم گرفتم اپ تی سی هست با کارتن و تمام مخلفاتش اما چن ماه پیش خاموش شده و روشن میشه رو ارم ...

آهان. الان دیدم تو اینترنت نوشته این گوشیا بعضی وقتا این پیام رو میدن. ولی راه برطرف کردنش یکم سخته. می تونی ببری مغازه های تعمیر موبایل. احتمالا اونا بتونن درستش کنن. 

آهان. الان دیدم تو اینترنت نوشته این گوشیا بعضی وقتا این پیام رو میدن. ولی راه برطرف کردنش یکم سخته. ...

مرسی عزیزم بابت کمکت

مرسی عزیزم بابت کمکت

خواهش می کنم. خودت دستکاری نکنی تلفن رو بهتره. حتما ببر مغازه. ایشالله درست میشه. 

فرستادم عزیزم معنی کن

میگه این ساخت( برنامه، اپلیکشن یا هرچی هست) فقط برای پیشرفت htc هست و شما بدون اجازه کتبی از htc نمیتونین اونو پخش کنین (شیر کنین، واسه کسی یا چیزی بفرستین)

عدم رعایت مقررات میتونه منجر به اقدام قانونی بشه( ازتون شکایت کنن)

خووووب بید؟

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕