2733
2739
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 434813 بازدید | 2925 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام به همگی من هفته سی و یکم بارداری هستم و اوضاع خوبی ندارم بی حوصله هستم و نگرانی های زیادی دارم ..از بیمارستان می ترسم از زایمان می ترسم حوصله خونه مامانم و ندارم ..وقتی  صحبت های شما رو می خونم خیلی بهتر میشم ..در ضمن فلوکستین هم می خورم  و شاغل هستم تو رو خدا هر کسی می‌تونه راهنماییم کنه چکار کنم حالم خوب باشه اینم بگم شوهر اصلا توجهی به من نداره

2740
کسی هست؟ کاش اونایی که الان حاملن و مشکل اضطراب و افسردگی دارن بیان باهم ی گروه بزنیم همدیگر راهنمای ...

بله من موافقم ماها که افسرده هستیم ولی نمی خواهیم دارو بخوریم به هم کمک کنیم

منم هفته ۱۷ هستم حالم خیییییلی بده...از صبح که چشمام باز میشه داغونم بازم شبها بهترم همسرم که میاد حالم بهتر میشه

یه پسر ۱۰ ساله دارم با اصرارهای وحشتناک اون باردار شدم اشک میریخت که داداش میخام خودم هم میخواستم ولی الان خییییییلی نگرانم می ترسم از پسش بر نیام 

قبلا زن باردار میدیدم بهش حسودیم میشد ( چون بارداری دومم طول کشبد) ولی الان که داره شکمم بزرگ میشه عصبی و ناراحتم...دوسش ندارم ...فقط از خدا میخام یا ازم بگیرتش یا مهرش به دلم بیفته...وای تو رو خدا نگید ناشکری می کنی ها....خودم میدونم خیلی حرف بدی میرنم ولی حاااالم بده میترسم دنیا بیاد مامان خوبی نباشم براش😭😭😭 حتی ارتباطم با این پسرم هم بد شده همش دپرس یه گوشه می افتم😞

سلام به همگی

خانمای بارداری که مشکل اضطراب و پانیک و وسواس و ... دارین به دکترتون اعتماد کنید و داروهایی که میده مصرف کنید تا راحت تر این دوره رو پشت سر بذارید.

اصلا نگران نباشید من و خیلی از دوستان دیگه تو این پیج ناچارا دارو مصرف کردیم. بچه هامون هم الحمدلله سالمه. 

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=765091 اولین باری که جلوی شوهرتون... :))

استرس و اضطراب و افسردگی به نظرم تاثیر منفیش خیلی بیشتر از دارو هست. تحت نظر دکتر پیش برید و توکل کنید به خدا

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=765091 اولین باری که جلوی شوهرتون... :))
اگه کسی مثل من هست بگه چکار کنم ...بهتر بشم یا حداقل با من حرف بزنید و درد و دل کنید

عزیزم من با وجود خوردن قرصم هنوزم گاهی اضطراب دارم هرچیزی راجب بچه منو مضطرب میکنه از زایمان گرفته تا حتی دیدن شکم خودم. سعی میکنم با دقت آهنگ گوش بدم کتاب رنگ آمیزی گرفتم رنگ آمیزی میکنم کتابایی که واقعا بهم آرامش میده میخونم بدتر از همه من استراحتیم و جاییم نمیتونم برم اگه سرپایی برو بیرون بگرد 

قبلا زن باردار میدیدم بهش حسودیم میشد ( چون بارداری دومم طول کشبد) ولی الان که داره شکمم بزرگ میشه ع ...

ایشالا همچی درست میشه ما نخواستیم اینجوری بشه ایشالا خدا خودش کمکمون میکنه منم گاهی فکر میکنم تو ی باتلاق گیر کردم نه راه پیش دارم نه راه پس فکر میکنم همه شادیامو ازم گرفته شدم ی آدم که همش مریضه همش نگرانه ولی از خدا میخوام مراقبش باشه هم جای خودش هم جای من مراقبش باشه 

2706